2752
2734
عنوان

خیانت مادر!!!😭😭😭

2901 بازدید | 75 پست

مامانم با یه مرد غریبه چت میکنه و کم‌کم داره به جاهای باریک میکشه.مامان من اصلااا اینجوری نبود خیلی خانم و باشخصیته.انقدر رابطه شون با بابام خراب شد که اونم… حالا من و دوتا خواهرام فهمیدیم و داریم نابود میشیم.فکر کن کسی که همیشه مایه ی امنیت و پناهت بوده الان اینجوری شده.خواهر کوچیک ترم خیلی حال روحیش خرابه.مجبور شدیم به مامانم بگیم که این کارو نکنه.فکر کردم پشیمون میشه.ولی فقط نفرینمون کرد که الهی سر خودتون بیاد و کلی حرف بارمون کرد… هرچقدر تلاش میکنیم که رابطه شونو با پدرم درست کنیم انگار شیطون رفته تو جلدش… دارم از عذاب وجدان میمیرم.چرا نفرینم کرد؟؟ مگه من چه گناهی کردم؟ما فقط به خودش گفتیم و به کسی حرفی نزدیم.

منم دقیقا ۱۴ سال پیش موقعیتم الان تو بود من خیلی سختی کشیدم امیدوارم برای تو بخیر بگذره

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چیکار کردی؟بهش گفتی؟نفرینت کرد؟

من اول به خودش گفتم من اولین فرزند خانواده بودم و اون موقع عقد بودم برادر کوچکترم کلاس سوم بود گوش نکرد هی می‌گفت الکی به من تهمت میزنی 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

دیگه بعدش مجبور شدم به بابام بگم داستانش خیلی طولانیه ولی همینو بدون که زندگیمون از هم پاشید مادرم طلاق گرفت بابام مجدد ازدواج کرد بچه ها هممون نابود شدیم و من اصلا نمیتونم مادرمو ببخشم الان مادرمم هم ازدواج کرده و هی زنگ میزنه میخواد منو ببینه ولی راستش زیاد علاقه ای به دیدنش ندارم

دیگه بعدش مجبور شدم به بابام بگم داستانش خیلی طولانیه ولی همینو بدون که زندگیمون از هم پاشید مادرم ط ...

کار درستی کردی اگه به پدرت نمیگفتی آبروتون بدجوری میرفت 

شاید هم پدرت توی شرایط خیلی بدتری مچشو میگرفت و خون می‌افتاد گردنش

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
دیگه بعدش مجبور شدم به بابام بگم داستانش خیلی طولانیه ولی همینو بدون که زندگیمون از هم پاشید مادرم ط ...

ککاکاش اون موقع به بابات نمیگفتی فقط مامانتو میترسوندی که تو فامیل پخش میکنی اگه ادامه بده

اگه خودم زخمش رو نخورده بودم باورم نمیشد این همه تایپک  خیانت مادرررر😞

تو این سایت مادر بی فکر از نزدیک ندیدن برا همین باورشون نمیشه 

منم دلم از دست مادرم خونه همش دنبال اینم کاراشو ماست مالی کنم آبرومون نره

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

مث منی منم دوستش ندارم و به زور باهاش رفت و آمد می کنم البته الان تحملم بیشتر شده قبلا خیلی اذیت می شدم البته مامان بابای من جدا نشدن همو تحمل میکنن به زور

تو این سایت مادر بی فکر از نزدیک ندیدن برا همین باورشون نمیشه  منم دلم از دست مادرم خونه همش د ...

ما که کلی آبرومونم رفت و از این و اون حرف شنیدیم بازم یه رازایی دارم که مجبورم تو سینم دفنشون کنم که بیشتر از این نره آبرومون

2706