2737
2739
عنوان

تنهایی شب بعد زایمان

207 بازدید | 17 پست

سلام دوستان بین شماها کسی بود بعد زایمانش شبا تنها باشه‌ من مادرم شهردیگه هس نمیتونه بیاد قرار خواهرم بیاد اونم گفته شبا نمیمونم من بچه سومم هس سر اونا شده بود روز تنها باشم ولی شب نه نمیترسیدم حالا حس میکنم شبا تنها باشم میترسم چون کار شوهرم طوری هس ۳شب میره بیرون

بله شده…

از جي ميترسي

ديكه بچه سوم ادم واردع

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بلی من تنها بودم میترسیدم الکی، اما قرآن میزاشتم بالا سر خودم و کوچولوم، ترس نداره واقعا از فقط تلقینه چون من حالت عادی نمی‌ترسیدم بعد زایمانم میترسیدم همسرم 115 کار میکنه کلا یه هفته شیفته من عادت کردم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2738
بلی من تنها بودم میترسیدم الکی، اما قرآن میزاشتم بالا سر خودم و کوچولوم، ترس نداره واقعا از فقط تلقی ...

منم نمیترسم شبا الان کارم ساعت۳تنها باشم ۷سال هس حتی فیلما تزسناک نگاه میکنم‌نمیترسم از بس ملت حرفای خرافی میزنن میترسم بعد زایمان روم تاثیر بزاره چون دیدی شبا بیشتر وهمناک‌هس

از چی میترسی؟؟ شوهرم من کارش شیفتیه شده هفته ای سه چهار روزشو تنها موندم هم روز هم شب

من‌ ترسون نیستم ۷ساله شبا ۳شب تنهام ولی از بس حرفای عجیبوراجب بعد زایمان شنیدم میترسم توههمی بشم بفد زایمان ترس بگیرم

تلویزیون رو روشن بزار ک صدا اومد نترسی وقتی کسی نیس چاره ای نیس مگه اینکه با سه تا بچه بری خو ...

اره چاره که نیس ولی میخوام بدونم کسی تنها بوده نترسیده؟مادرشوهد خانم خوبی هس سنش بالا هس ولی خیلی وسواس فکری شدید داره ادم دیونه میکنه حاصرم تاصبح از تنهایی بیدار بمونم ولی پیشش نباشم😀😀

دست بکن تو جیبت عزیزم پول بده  ماما بیاد پیشت تنها نباشی 😁

مگه ماما میا شب پیش ادم بمونه که تنها نباشی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2706