2737
2739
عنوان

آزمون وکالت

167 بازدید | 6 پست

سلام 

17 اسفند آزمون وکالت مرکزه باید کلی درس بخونم. 

سربازم ولی میشه روزی حداقل 5 ساعت بخونم 

خیلی خیلی به وکالت علاقه دارم بخاطر همین کنکور خودمو ترکوندم که دانشگاه خوب قبولشم که الحمدلله شدم. 

ببخشید ولی مشکل بزرگ اینه که افکار جنسیم خیلی اذیتم میکنه هر موقع میام درس بخونم به قول معروف بهره وری و تمرکزمو کم میکنه کنکورم بود ولی الان که سنم طرفای 25، 26 خیلی شدیده یه چند بار با کلی ترس قرص سرترالین خوردم شاید بهتربشم ولی بازم به خاطر ترس از عوارضش قطعش کردم. نمیدونم واقعا چی کار کنم. وسط درس خوندن افکار متفرقه میاد تو ذهنم میخام کنترلش کنم بدتر میشه دیگه عاصی شدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم برای ازمون میخونم ولی چجوری وسط اونامه ماده سخت این موضوع میاد به ذهنت؟البته که طبیعیه امکان دار ...

نمیدونم ولی کارای فیزیکی میکنم اصلا به این چیزا حتی فکرم خطور نمیکنه  موقع درسه که اذیتم میکنه. 

نمی دونم این غریزه چی بوده که خدا تو آدم گذاشته که راحتم نمیشه کنترلش کرد

۱۸ اسفنده بخون برا کانون اون تابستونه اعتبار کانون یه چیز دیگست

آره 18 اون که الا و لابد کانون ولی از یه جهت کانون برا ثبت نام کارت پایان خدمت میخواد که احتمال بالا من تا ثبت نام آزمونش هنوز تو خدمتم. 

سر یه روزم رد میکنن رفیقم رتبه 24 شد با کلی ذوق رفت واسه تحویل مدارک گفتن چون موقه ثبت نام سرباز بودی قبولیت کشکه برو سال . 

از اون ورم باید مستقل شم و نمیتونم یه ماهم بعد سربازی بدون شغل باشم و مرکز از کارمندی که بهتره و تنها این مرکزه که به شرایط الانم میخوره، بخاطر اینا میخوام اینو آزمونو بدم. 

ولی نمیزارم یه سالم وکیل مرکز بمونم 

آره 18 اون که الا و لابد کانون ولی از یه جهت کانون برا ثبت نام کارت پایان خدمت میخواد که احتمال بالا ...

نگاه فرقی نداره در عمل ولی اره پس فعلا همون مرکز رو بده

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است... شاید یه روز ببوسمش اون موقع جونم به لبم میرسه