2733
2739

واقعا تو سایت میخونم با مادراشون مشکل دارن و دشمنن حسودیم میشه کاش مامان من هم بد بود خیلی بد خیلی خیلی بد

حدداقل الان دیگه دلم براش پر نمیکشید دلم براش تنگ نمیشد

لعنت به این ۱۱ سال چقد دلم براش تنگ شده

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

وای چه مث منی

منم ۱۱ ساله که ندارمش😭😭😭

واقعا فرشته بود بدون اغراق

یه مامان بابا با موهای موج دار معمولی🤨این مامان بابا یه روز فکرشم نمیکردن♦️یه پسر با موهای خیلی صاف و لخت ♦️ و یه ♦️دختر تپلی با موهای خیلی فرفری ♦️داشته باشن😍😂من و همسرم وصیت کردیم که بعد از فوتمون اموالمون به صورت مساوی بین دختر و پسرمون تقسیم شه،دختر مو فرفریه من باید بدونه هیچوقت سهم کمتری از داداشش نداره♥️من یک مادرم🤱هیچ کس مرا مجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را ،تا بدانم لبخند کودکانه اتان می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشد🌿من نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین🌍بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی شماست،من هیچ نمی خواهم،دست کودکیتان را میگیرم تا شمارا به فرداهای زیبایتان برسانم👩‍👧‍👦این رسالت وتکلیف من است وهیچ منتی از من بر شما وارد نیست، من با اختیار خود و عشق شما را به این دنیا خوانده ام❤❤از سال ۹۴ پیشتون تو سایتم،داستان زندگیم چن روزی پربازدید بود،همونم که کلی بهتون میگفتم دعا کنید خدا بهم یه دختر بده یادتونه؟🌼وبه آرزوم رسیدم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اونا هم تو حسرت یکذره محبت مادری هزار جور بیماری روانی میگیرن 

تو الان بارداری و چون محبت دیدی دنیای عشقو ب پای بچت میریزی 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2731

خدا بیامرزه عزیزم منم مادرم خیلی بیماره میدونم یکی دوماه دیگه میره از بینمون کاش انقدر براش بد نبودم😔😔

سرزمینی پر از شهوت ها و هوس های خیالی و واقعی آری اینجا ایران است !به چه چیز باید خندید ؟؟؟به همخوابی های بدون عشق شب هنگام مادر به پدر برای اثبات عشق ؟به پوشش خواهر در خانه يا لباس لختی او در مهمانی های شبانه ؟به غیرت پسر روی مادر يا شوخی های مادری پسر با دوستان ؟به شب کاری های تازه داماد برای پاس کردن چک تالار ؟یا به فیلم بازی کردن نوعروس هنگام س.. اول كه تجربه ای نداشته ؟به دوستت دارم های دروغين دخترک برای تيغ زدن دوست پسرش ؟شاید هم به گریه و داد مردم از نداری و خریدن ماشین های چند صد میلیونی ؟در شهر من بکارت همان کاغذ نقره ای رنگ داخل پاکت سیگار است ...!پاره که شود هر کسی هوس می کند که دست درازی کند ...پس باید برای سوختن و تمام شدن آماده باشی ...به زودی دور می اندازنت ...حتی همان کسی که بسته را خودش باز کرده ...آری دوست من اینجا ایران است !سرزمین من ...سرزمین تو ...تقصیر هیچ کس نیست !!!به نام " عشق " جسمت را لگد مال بوسه های هوس آلودشان می کنند و به نام " ناپاکی " فراموشت می کنند ...به نام " نجابت " باید سکوت کنی و به نام " صبر " از درون ویران میشوی ...
2740
عزیزم اونا هم تو حسرت یکذره محبت مادری هزار جور بیماری روانی میگیرن  تو الان بارداری و چون محب ...

اره راس میگی😔ولی بعضی وقتا خیلی دلم میگیره

خدا بیامرزه عزیزم منم مادرم خیلی بیماره میدونم یکی دوماه دیگه میره از بینمون کاش انقدر براش بد نبودم ...

عزیزم😔خدا کمکت کنه 

مادر بد خیلی تو روحیه ی آدم تاثیر داره. اگه مادرت بد بود الان یه زن افسرده بودی که یه بچه ی دیگه رو ...

درست میگی😔🩵

😂😂فکر میکنی عزیزم  وقتی مامانت روانی باشه هر روزت مرگه هر ثانیه و هر لحظه ات عذابه باید تجرب ...

چقدر سخت من تجربه مادر بد ندارم ولی تجربه بی مادری دارم خیلی سخته

عزیزم😔خدا کمکت کنه 

مرسی عزیزم 🖤

سرزمینی پر از شهوت ها و هوس های خیالی و واقعی آری اینجا ایران است !به چه چیز باید خندید ؟؟؟به همخوابی های بدون عشق شب هنگام مادر به پدر برای اثبات عشق ؟به پوشش خواهر در خانه يا لباس لختی او در مهمانی های شبانه ؟به غیرت پسر روی مادر يا شوخی های مادری پسر با دوستان ؟به شب کاری های تازه داماد برای پاس کردن چک تالار ؟یا به فیلم بازی کردن نوعروس هنگام س.. اول كه تجربه ای نداشته ؟به دوستت دارم های دروغين دخترک برای تيغ زدن دوست پسرش ؟شاید هم به گریه و داد مردم از نداری و خریدن ماشین های چند صد میلیونی ؟در شهر من بکارت همان کاغذ نقره ای رنگ داخل پاکت سیگار است ...!پاره که شود هر کسی هوس می کند که دست درازی کند ...پس باید برای سوختن و تمام شدن آماده باشی ...به زودی دور می اندازنت ...حتی همان کسی که بسته را خودش باز کرده ...آری دوست من اینجا ایران است !سرزمین من ...سرزمین تو ...تقصیر هیچ کس نیست !!!به نام " عشق " جسمت را لگد مال بوسه های هوس آلودشان می کنند و به نام " ناپاکی " فراموشت می کنند ...به نام " نجابت " باید سکوت کنی و به نام " صبر " از درون ویران میشوی ...
2706