2733
2734
عنوان

میشه کارشناسی یه رشته خوند و .....

63 بازدید | 7 پست

ارشد یه رشته دیگه؟     من در حال حاصر دانشجوی کارشناسی مشاوره هستم  میخوام برای ارشد  یا مشاور خانواده(یکی از گرایشات رشته خودم)  یا بالینی (ارشد رشته روانشناسی)  بخونم    یکی از این دوتا     ولی بالینی رو بیشتر دوست دارم 

سوالم اینه میتونم برای ارشد  بالینی  بخونم با اینکه رشته خودم نیست؟

هیچ کس را در زندگی مقصر نمیدانم... از خوبان خاطره و از بدان تجربه میگیرم...بدترین ها عبرت میشوند و بهترین ها دوست...❤   حرف اشتباهی است که میگویند (با هر کس مثل خودش رفتار کرد) که اگر چنین بود: از منیت و شخصیت هیچ کس چیزی باقی نمیماند💛                                                   
عزیزم میشه یکی دوتا سوال بپرسم

خواهش میکنم  حتما💕

هیچ کس را در زندگی مقصر نمیدانم... از خوبان خاطره و از بدان تجربه میگیرم...بدترین ها عبرت میشوند و بهترین ها دوست...❤   حرف اشتباهی است که میگویند (با هر کس مثل خودش رفتار کرد) که اگر چنین بود: از منیت و شخصیت هیچ کس چیزی باقی نمیماند💛                                                   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بنظرم بشه خودم روانشناسی میخونم ولی دقیق از ارشد اطلاع ندارم از این نظر گفتم شاید بشه ک یکی کارشناسی برق بود ارشد رو مهندسی پزشکی آورد از لحاظ کاری ب هم مرتبطن ولی از لحاظ رشته و زیرشاخه و این چیزا مرتبط نیستن باز مشاوره یکی از زیر شاخه های روانشناسی هست اما مهندسی پزشکی زیرشاخه برق نیست

منم رشته مشاوره میخوام  بخونم بازار کارش خوبه؟سخته در کل؟

رشته شیرینی هستش    تاپیکای قبل من رو نگاه کنی متوجه میشی من قصد داشتم یه ترم بخونم بعد تغییر رشته بدم به حقوق ولی انقدر علاقه مند شدم که همین رشته موندم

من ترم دو ام تازه ولی این رشته بازار کار خوبی داره البته که به هوش و سواد شما هم بستگی داره..  تقریبا بیشتر ارگان های دولتی و خصوصی پذیرای این رشته هستن

بنظرم بشه خودم روانشناسی میخونم ولی دقیق از ارشد اطلاع ندارم از این نظر گفتم شاید بشه ک یکی کارشناسی ...

درسته مشاوره زیر شاخه روانشناسیه

ممنون از کمکت