2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم تازه داشتم میخوندم

اخه منک واضح نگفتم ک موضوع چیه بازم تعطیل شد😑 اونوقت بقیه تاپیک میزنن میره پر بازدید😑😑😑😑

این!کاربری مال دوستم بوده ازش گرفتم سوالی درمورد تاپیکای قبلی نپرسید ممنون ❤️🌹
ولی خب نگفتی چی خواسته منم نفهمیدم چی گفتی اصلا راجع ب چی بود تاپیکت تاکسی راهکار بده

خودت چی حدس میزنی😑یه سریا فهمیدن 

ای خدا چقدر بی جنبه داریم تو این سایت بابا تفلک راهنمایی میخواد اسم سایت هم روشه اگه الان مادر شوهر و خیانت بود تا۱۰۰صفحه جلورفته بود

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
ای خدا چقدر بی جنبه داریم تو این سایت بابا تفلک راهنمایی میخواد اسم سایت هم روشه اگه الان مادر شوهر ...

بخدا من اصلا نگفتم چی هست و اینا فقط راهکار خواستم🥲

2706