2733
2734
عنوان

تصادف و فوت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 51440 بازدید | 184 پست
تا مدتها اون صحنه ها جلو روته.فكر كن آدم با اون بخيه هاي سزارين بايد چه زجري بكشه.همش سيسمونيش جلو ر ...

چهره معصومش همش جلوی چشامه.سیسمونیش رو موقعی که خونه مادرم بودم اومدن جمع کردن.وقتی جای بخیه رو میبینم  و میبینم پیشم نیست بیشتر زجر میکشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بچه اولم بود

چطوري حالش بد شد؟اگه خوب نفس نكشيده مشكلش قلبي بوده.و احتمالا هم همين بوده عزيزم كه توي آزمايش و سونو معلوم نشده.مشكل قلبي روي جنينهاي بعدي تاثر نداره.نترس

چطوري حالش بد شد؟اگه خوب نفس نكشيده مشكلش قلبي بوده.و احتمالا هم همين بوده عزيزم كه توي آزمايش و سون ...

موقعی هم که به دنیا اومد دیر اوردنش پیش من. اره خوب نفس نمیکشید.

میترسم دوباره برام پیش بیاد.اگر اینطوری بشه من میمیرم.

دلیلش چیه؟

2728
موقعی هم که به دنیا اومد دیر اوردنش پیش من. اره خوب نفس نمیکشید. میترسم دوباره برام پیش بیاد.اگر ای ...

احتمال زياد قلبش يا ريه هاش بوده.مشكل قلبي چيزي نيست كه توي همه فرزندات باشه.خيليل يه بچه شون دچار مشكل ميشه و مابقي سالم ميمونن.من به چشم توي فاميل و دوستام ديدم كه ميگم.ولي اگه ژنتيكي باشه شايد توي بچه هاي ديگه هم تاثير بذاره.الان انقدر علم پيشرفت كرده كه اونم قابل حله.براي همين نمونه ميگيرن كه براي بچه بعديت پيشگيري كنن.

دوران بارداري شياف زياد استفاده كردي؟يا استراحت مطلق بودي؟

2740
هیچی.توگزارششون هم نوشتن علت فوت خفگی.خدا ازشون نگذره.

شايدم بند ناف دور گردنش بوده.بيشعورا بايد ميذاشتنش ان آي سي يو زير اكسيژن.پس خيالت راحت ديگه براي بچه هاي بعديت پيش نمياد.چون خفگي بوده.

2706