2737
2734
عنوان

لیزر زیربغل و بیکینی سرطان زاست؟

636 بازدید | 23 پست

بچها من چند وقته میخوام برم لیزر کنم ولی همش نگرام سرطان زا بودنش هستم

بدنم بشدت حساسه به کوچیکترین چیزا ری اکشن میده و مریض میشم میترسم اینو برم یهو بریزم بهم 

کسی تا حالا با لیزر سرطان گرفته؟

یهویی که سرطان نمیگیرن 

ولی بع شدت بدن رو مستعد میکنه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید سرطان زا باشه؟ 

اینهمه میگن خوب نیست و سرطان زاست ب چه علته؟

بخاطر اشعه میگن دیگه

میدونم اشعه فقط روی سطح پوسته و تا عمقش نفوذ نمیکنه ولی خب حرفش هست و نگرانم

2731
اینهمه میگن خوب نیست و سرطان زاست ب چه علته؟ بخاطر اشعه میگن دیگه میدونم اشعه فقط روی سطح پوسته و ...

حرفش هست از نظر علمی ثابت نشده 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2740
اینهمه میگن خوب نیست و سرطان زاست ب چه علته؟ بخاطر اشعه میگن دیگه میدونم اشعه فقط روی سطح پوسته و ...

نه بخاطر اشعه نمیگن 

بخاطر اینکه مو مواد زاید بدنه ک باید از بدن خارج بشه وقتی لیزر کنی جلو خروجشو میگیری و میزنه داخل بدن

یهویی که سرطان نمیگیرن  ولی بع شدت بدن رو مستعد میکنه

عزیزم مرجع علمی داری ؟ 

اصلا اون اشعه لیزر آسیب زننده نیست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

ببین خود اشعه شاید بی خطر باشه ولی این مویی که روی آلت تناسلی یا ... هست پسماند فعل و انفعالات بدن هست یه جور دوده هست که در اثر سوختو ساز بدن شکل مو تولید میشه و سموم بدن رو دفع میکنه حالا اگه ریشه اینو نابود کنی این سموم چطوری دفع میشه ؟؟میریزه داخل کبد . داخل رحم و... اندام درونی بدن و اونا رو درگیر میکنه .اونم طی چند سال نه یکباره

از چه نظر مستعد میشه؟ وا پس دیگا کسی نباید بره لیزر😕

بیکینی روی رحم هست و زیر بغل روی غدد 

موی اون نواحی سودا رو از بدن خارج میکنه

با لیزر این جریان قطع میشه

و سودا تو اون نواحی جمع میشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706