2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

التماس دعا

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
من عاشق امام رضام بچه ک بودم تا۱۵ سالگی ۷ بار رفتم اما الان ۱۳ ساله ازدواج کردم و نرفتم هروقت نماز ح ...

انشالله جوابتو میده 

من ده ساله بین نمازام صلوات خاصه امام رضا میحونم تقریبا روزی 3بار 

ازشش ماهه گذشته روزی 6بار میخونم .

منم سالهاست نرفتم . 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
انشالله جوابتو میده   من ده ساله بین نمازام صلوات خاصه امام رضا میحونم تقریبا روزی 3با ...

ممنونم عزیزم ایشالا شما هم حاجت روا بشی همین لحظه ازش میخوام فقط یکبار دیگه منو بطلبه قبولم کنه فقط یکبار😭😭😭😭😭😭

ممنونم عزیزم ایشالا شما هم حاجت روا بشی همین لحظه ازش میخوام فقط یکبار دیگه منو بطلبه قبولم کنه فقط ...

بذار  قصه رفتنم ب امام رضا بهت بگم شاید آروم شدی صبر کن تایپ کنم 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
ممنونم عزیزم ایشالا شما هم حاجت روا بشی همین لحظه ازش میخوام فقط یکبار دیگه منو بطلبه قبولم کنه فقط ...

7سال پیش ؛3سال میشد ک هر روز صلوات خاصه امام رضا میخوندمو همه اقوام و دوستام میدونستن چقدر دلم میخوادبرم 

واقعا تلاش میکردم  ولی نمیشد

ی بار  پول بزرگی دستمون اومد  خانوادم زنگ زدن گفتن دم راه میری بلیط واسه هممون بگیر ک این دفعه ب امید خدا میریم 

تا خواستم مسیر یه ساعتی ب  دفتر هواپیمایی برم ؛ی اس ام اومد ک   چ چیزی زیاد تر از بلیطمون باید بابت خونه ک داشتن برامون میساختن بدیم ک حتی طلا فروختیمروی اون پول گذاشتیم و دادیم برا خونه 

بار بعد   رفتیم تو بلیط فروشی  خانمه گفت 7روز دیگه مونده تا پرواز بذارید چند روز دیگه رزف کنید ارزونتر میشه ... من گفتم نه!!!!!!!

ما هر بار خواستیم بریم ول شده .... لطفا بلیط اوکی کن 

بلیط خریدیم و رو قلبم گذاشتمش وشب تا صبح خوشحال بودم .... صبح خانوادم زنگ زدن ک  از محل کار به مدت 10روز  باید بریم ی جزیزه .... فکر کن ! رفتیم کنسل کردیم 

دیگه همه باورشون شُد من میگفتم  آرزومه برم امام رضا . تلاشم میکنم ولی نمیشه !

خیلی حس بدی ببود .

ولی چند وقت بعد طلبید و رفتیم .... ب این باور رسیدم  رفتن حرم ؛طلبیدن میخواد فقط .... نه پول نه موقعیت