2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری ضربه خورد برا شما آخه خیلی خون اومد انقدر گریه کردم دیگه خراب شد کلا فکرکنم 

نه نمیشه مهم یک هفته اولش هست من که محکم دماغم خورد به دیوار و هم با مشت بچه ابجیم زد تو بینیم ولی هیچی نشد فقط چون فشار وارد شده اینجوری شد غصه نخور اصلا

خدایا شکرت بابت همه چی 
2740

والا تجربه من میگه بینی شما الان عین خمیر نرمه ضربه ای ک منجر به خونریزی بشه فاتحشو خونده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
آخه بغلش کبود شده و خون اومد خییییییلی اگه ضربه مهم نبود خون نمیومد

نه عزیزم چیزی نیس اصلا فکرت رو با حرفایی که میزنم داغون نکن هیچی نیست اصلا نگران نباش الانم برو بخواب این بعضیا تجربه ندارن الکی میگن بهت استرس میدم تا فردا بشه برای محض احتیاط برو پیش دکترت

خدایا شکرت بابت همه چی 
خودمم میدونم خییییییلی حالم بده 

اینجا یکی گفته تجربه ندارن

والا دکتر میگه تا یک ماه به طرفین نخوابی ک وزن خود بینی و گرانش بینی کج میکنه بعد ضربه مهم نباشه 

ولییییی اگه شکسته باشه هم همونجا برات جا میندازه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
والا تجربه من میگه بینی شما الان عین خمیر نرمه ضربه ای ک منجر به خونریزی بشه فاتحشو خونده 

عزیزم بغلش ضربه خورد یعنی کنار بینیم

روی دماغ یا نوکش نبود الانم اونجاش یه کم درد ریز داره یعنی خراب شده 

عزیزم بغلش ضربه خورد یعنی کنار بینیم  روی دماغ یا نوکش نبود الانم اونجاش یه کم درد ریز داره یع ...

نهااایتا یکمی کج شده با ماساژ درست میشه اصلا الان جیزی نیست ک بگی دیگه درست نمیشه و تموم