2733
2734
عنوان

با دوستپسرم کات کردم چون

276 بازدید | 42 پست

خیلی بهم بی توجهی میکرد منم خیلی مودبانه باهاش توی چت کات کردم اونم سین کرد و الان یک ماهه هیچی نگفته هر از گاهی انلاین میشه و میره خیلی ناراحتم روز مرد بهش تبریک گفتم سین کرد ج نداد. میگم فک کنم واسه ولنتاين شاید بیاد سمتم اوایل اسفندم تولدمه میگم شاید بیاد سمتم نمیدونم دوس ندارم من پیش قدم شم بسه دیگه . دوس دارم خودش بیاد تا بهم ثابت شه عاشقمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد دلت خوشه یک ماهه هیچی نگفته میخای بهت ثابت شه ک عاشقته؟!!وقتتو تلف نکن واسه خودت ارزش قائل باش

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
2740

دوستت نداره خودتم اینو‌متوجه‌شدی و باهاش کات کردی اونم از خدا خواسته بود دیگه اصلا ب خودش زحمت نداد که خلافشو ثابت کنه

حالا چرا داری باز بهش میپیچی یکم برا خودت عزت نفس نگه دار آخه این پسرا چین که میری دنبالشون

بره گم شه این همه آدم

بعد جالبه با این‌همه منتظری بهت ثابت کنه عاشقته😐😐😐

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

ببین انقد براش بی اهمیت بودی ک حتی باهاش کات کردی ی کلمه حرف تزده 

وقتی برا کسی مهمه حتی شده دعوا میکنه باهات ک ی کلمه حرف زده باشه ارتباطی بینتون باشه 

میدونی روز مر پیامتو دیده چی گفته؟ 

ابن چه آویزونیه دیگه از ما نمیکشه بیرون

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706