2733
2734

من الان 33 سالم هست متاهل دو فرزند دارم.. زمانی که 19 سالم بود یه دورانی داشتم که از سادگی و نادانی و حس گذرا عاشق یه نفری بودم اون ابراز علاقه منم بچگی کردم به خیال خودم عاشق شدم از سر ناپختگی باور کردم... و بهم خورد این رابطه در حد تلفنی بود.... و منی که اون زمان بچه بودم از لحاظ عقلی و سادگی کردم و به دختر همسایمون که ازم بزرگتر بود چن سال... به اون گفتم این جریانو... و بعد مدتی دوباره پس خالم ابراز علاقه کرد بهم و باز من نادان به این دختر همسایمون گفتم..... نمیدونم با اینکه خواهر داشتم... با اونا درد ودل نمیکردم...چرا میرفتم با این درد ودل میکردم... 

زمان گذشت و گذشت..... و من واقعا فهمیدم اون اشتباهات از سر هیجان رو.... و ازدواج موفقی برام پیش اومد و الان خداروشکر راضی هستمو8

از زمانی ک یادم میاد دهن وا نکردم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد این همه مدت تیکه ای بهم انداخت خواهر اون نفر دومی که بهم علاقه نشون داد... چون اون دختر همسایه با این رفیق صمیمی... براش گفته که من اونجوری دو تا مورد داشتم که در حد تلفتی بوده... بگو نامرد مگه من چکار کردم که رفتی راز منو گفتی.... خیلی ام شکستتتت... هیچوقت نمیبخشمش

2728