2733
2739

اول تلفن خونه رو هم قطع کر د فرداش وصل کرد گفت این کار زشتیه. گفت تو جنبه نداری داری به جسم و روحت اسیب می زنی جای من بودین و کار می کردیم 

فقط چون محکم وایسادم. هر چی به نا حق گفت  جواب دادم

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنم الان گوشی دستته😐😐😐😐نگو ن ک  باهاش اومدی سایت

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731

یکیشو دارم 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!

وسط موضوعو فقط میگید

خب از اول بگو دعواتون سر چی بود

تهشم بگو که گوشیتو داد دستت که الان تو سایتی

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
وسط موضوعو فقط میگید خب از اول بگو دعواتون سر چی بود تهشم بگو که گوشیتو داد دستت که الان تو س ...

اون هر کاری فکرشو کنی کرده و می کنه. تفریح مجردی خرید سفر زن و... من ترسو و ساکت... حالا وایسادم جلوش

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
2740
مطمئنم الان گوشی دستته😐😐😐😐نگو ن ک  باهاش اومدی سایت

گوشی بچمه. شوهرمم خوابه

وا چه کنترل گره

تقصیر ضعف خودمه

گوشی بچمه. شوهرمم خوابه

ای بابا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
شوهرت دوقطبیه؟

آره احتمالا .. دکتر هم دارو داده

یکیشو دارم 

خب چکار می کنی

خب چکار می کنی

میسازم 

کوتاه میام 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!