2737
2739

اول تلفن خونه رو هم قطع کرد فرداش وصل کرد گفت این کار زشتیه. گفت تو جنبه نداری داری به جسم و روحت اسیب می زنی جای من بودین و کار می کردیم 

فقط چون محکم وایسادم. هر چی به نا حق گفت  جواب دادم

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
الان چجوری تاپیک زدی

گوشی پسرم

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چجوری تاپیک زدی

اتفاقا دید گوشی بچه دستمه گفت باز شروع کردی گفتم دارم شاد چک می کنم... دیگه خوابید من تاپیک زدم. خسته ام.  احساس می کنم زندانیم

2731
مگه خودزنی داشتی؟که میگ به جسمت آسیب میزنی

نه میگفت چشمت صعیف شده...گردن درد میگیری ...این چیزها