2733
2739
عنوان

عذاب وجدان داره منو میکشه

89 بازدید | 31 پست
پسرم تقریبا یک سالشه .تا یک ماه پیش تقریبا روزی یکبار یا دوبارم شده شیر خودمو بهش میدادم از یک ماه پیش دیگه اون یکی دو وعده رو هم نخورد دیگه الانم هرکی ازم میپرسه شیر خودتو نمیدی میگم کم میدم یا نمیدم یه جوری بهم نگاه میکنن انگار چیکار کردم به خدا من همه تلاشمو کردم که بخوره ولی نخورد که نخورد حالا شبا همش فکر و خیال میزنه به سرم مثل الان .عذاب وجدان منو میکشه
مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
وقتی خود بچه پس زده و نخورده تو چه تقصیری داری که عذاب وجدان گرفتی ؟؟ متنفرم از اونایی که تا یه مادر و بچه را می بینن میگن شیر خودتو میخوره یا نه به تو چه فضول . حالا یا میخوره یا نمیخوره من بچه دومم شیر خودمو نخورد کلی غصه خوردم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوایل خوب میخورد بعد که وزنش خوب نرفت بالا مجبور شدیم دو وعده شیر خشک بدیم بقیه شیر خودم .باز بعد شیر خشکم شیر خودمو هوب میخورد تا یکی چند ماه پیش که کم کم نخورد دیگه
2740
الان شیر پاستوریزه میدم بهش.نمیدونین که میبینن شیر نمیدم کم میمونن بیان بکشتم که چرا شیر خودتو نمیدی.میگن تو باید تلاشتو بیشتر میکردی تا بخوره
بگو دکتر گفت دیگه مهم نیست باید شیر پاستوریزرو شروع کنی هر چیم رازیانه خوردم باز شیرم خشک شد مامان من به من 6 ماه بیشتر شیر نداد خشک شد شیرش چی کار باید میکرده دیگه هر بدنی یک جوره قوی باش عزیزم یا جواب محکم بده یا انگار که نمیشنوی
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
عزیزم حالا یکی مث من که شیر خودمو میدم مگه چقدر شیر دارم ؟؟؟به زوررر دو وعده .. دخترم ده ماهه هستش .. الرژی هم داره .شیر خشک هم اصلا ندادم بهش .. شیر پاستوریزه هم نمیتونه بخاطر الرژیش بخوره .. فقط سعی میکنم غذاشو سر نظم بهش بدم.. نگران نباش
هر کاری کنیم دیگران حرفشونو میزنن .. من دقیقا برعکس تو .. همه بهم گیر میدادن که چرا شیر خشک نمیدی .. وای که چقدر خسته میشدم واسه تک تکشون توضیح بدم که الرژی داره و دلم میخواد شیر خودمو بخوره ..واقعا حساس شده بودم سر این قضیه
فرفری مشکلم همینه دیگه هیچوقت نتونستم محکم جواب بدم به کسی تا دیگه کاری نداشته باشه.اوایل که مادرشوهرم میومد دم به دیقه میگفت بچه گشنشه پاشو بهش شیر بده میگفتم تازه خورده فکر میکرد دروغ میگم