2737
2734

یکی میگفت تابستون میان مدرسه ولی حقوق دریافت نمیکن

چطورممکنه معاون بیاد مدرسه کار کنه حقوق نداشته باشه بعد معلم نیاد و حقوق بگیره🤔

اللهم عجل لولیک الفرج 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حقوق دارن 

مگر اینکه حق التدریسی باشن 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
عیب نداره تو طول سال که همچین کار خاصی انجام نمیده

چرا کار خاصی انجام نمیده؟

شما معاون هستین ؟

اگه نیستین پس لطفا اینجوری درباره شون حرف نزنید

به عنوان کسی می گم که فرزند یه معاون هست که ۲۰ سال از ۳۳ سال خدمتش رو این سمت رو داشته

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چرا کار خاصی انجام نمیده؟ شما معاون هستین ؟ اگه نیستین پس لطفا اینجوری درباره شون حرف نزنید به عن ...

نه ولی ناظم داشتم دیدم

که به غیر از توهین و از صبح تا ظهر داد زدن سر این و اون چیز خاصی ازشون ندیدم 

من همه رو بخشیدم به غیر از ناظم دبیرستانمون 

خیلی عذابم داد حلالش نمیکنم

معاون اجرای بوده؟

خیر معاون پرورشی بود

اما اجرایی هم کار می کنه همکار مامانم مجبور شد عنبیه چشمش رو عمل کنه چون فقط به مانیتور کامپیوتر نگاه می کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حقوق معاون از معلم بیشتر هم هست حق مدیریت میگیرن 

این حرف ها رو از کجا درمیارید؟

معاون حق مدیریت نمی گیره

حق معاونت می گیره و با معلم هم رده ی خودش فقط ۶۰۰ تومن اختلاف دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیر معاون پرورشی بود اما اجرایی هم کار می کنه همکار مامانم مجبور شد عنبیه چشمش رو عمل کنه چون فقط ب ...

عزیزم  مگه کار اجرای با کامپیوتر نیست ؟

من میخوام معاون اجرای شم گفتی چشمشو عمل کرد ترسیدم 

منم چشمام ضعیفه شماره چشمم ۴ هست

تو چه پایه ای معاون بوده؟

اللهم عجل لولیک الفرج 🌺
2706