2733
2734
عنوان

پدرم تهدیدم کرده چکار کنم 😭😭

487 بازدید | 27 پست

من واقعا واقعا خسته شدم بچه ها من ۲۲ سالمه تو منطقه ای ک ما زندگی میکنیم اینکه دختر مدرسه ای و ۱۴ ۱۵ ازدواج کنه حتی عادیه من هیچوقت هیچوقت اینو نخواستم همیشه میخواستم اول درس بخونم و به جایی برسم بعد  

امسال با کلی بدبختی دارم برا کنکور میخونم ک دندانپزشکی قبول بشم   الان صدام زد ک باید با فلانی ازدواج کنی ببین دخترای مردم ازدواج کردن گفتن نمیخوام  بعد دیگه دعوا کرد و قسم خورد نه دانشگاهی در کار هست نه درسی گفت رتبه ۱ هم بشی نمیزارم تو اتاق بمون 

الان چند روز دیکه باید ترمیم معدل ثبت نام کنم هزینشو ازکجا بیارم یعنی بیخیال بشم 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه بیخیال نشو

سر سفره عقد هم ببرتت نمیتونه بزور ازت بله بگیره

خانواده های ایرانی هم انقد ترس از ابرو دارن که نگران نباش از خونه بندازتت بیرون و اینا

واسه مخارج هم پس اندازی نداری؟ یارانه؟ طلا؟ 

یعنی الان نگران هزینه های ترمیم معدلی؟

اکه فقط مشکلت همونه من هزینه ترمیم معدل و هر چی باشع میدم بهت

تو فقط رو درست تمرکز کن و به هیچی جز هدفت فکر نکن❤️

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

ب هیچ‌وجه ازدواج نکن ک‌مث من روزی هزااار بار غصه بخوری و بگی چرا خونه نشین شدم من وضع مالی شوهرم واقعا خوبه ولی از بس کنج‌خونم و اینقدر بدشانس ک‌استخدامی رشتمو‌نمیخواد و الانم یک ساعته دارم گریه میکنم چون شوهرم اهل رفتو‌امد نیس بخدا ک‌مرغ تو قفس شرایطش از من بهتره

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪
2706