2733
2734
عنوان

بچه ها بدیخت شدم

701 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها ما یه دختر دوسال و نیمه داریم و یه پسر یک سالو نیمه 

الان ده روزه از موعدم گذشته ،تا پری روز بیبی چک ها یا منفی میشد یا هاله خیلی کمرنگ داشت ،امروز یدونه دیگه زدم قشنگ مثبت بود ولی کمرنگ ،دوروزه دارم گیاه عروس پشت پرده میخورم ولی پریود نمیشم دردش میاد و میره 

الان دارم از داروخونه برمیگردم یه بیبی چک دیگه خریدم سر راه هم برم عطاری دارو قاعده اور بگیرم 

دعا کنین پریود شم بچه هام شیر به شیر هستن خودمون هم سنمون خیلی کمه واقعا شرایط یه بچه دیگرو نداریم اوضاع مالیمونم جالب نیس ،میدونم گناهه ولی بخدا مجبوریم😭😭

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 
2731

انشالله باردار نیستی ولی توروش جلوگیریت تجدید نظر کن عزیزم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

نمیدونم روش جلوگیریت چی بوده، ولی این چیزا به دعا کردن نیست. دو تا روش درست استفاده کنین اگه واقعا بچه نمیخواین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خدا منو بکشه تقصیر خودمونه ،الان یک سالونیمه طبیعی جلوگیری میکردیم اینسری گند زدیم

طبیعی مگه روش جلوگیریه؟! اون خودش یه روش حاملگیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
الان چه غلطی بکنم

نمیدونم واقعا

نمیدونم روش جلوگیریت چی بوده، ولی این چیزا به دعا کردن نیست. دو تا روش درست استفاده کنین اگه واقعا ب ...

الان اگه حامله باشم چیکار کنم؟

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 
واااا این حرف ها چیه  من الان ۴ ساله با همین روش جلوگیری میکنم ....

کار یه بار اتفاق میفته. اونوقت دیگه اسمش بچه ناخواسته نیستا

تو کل دنیا هم طبیعی روش جلوگیری محسوب نمیشه

2706