2733
2734
عنوان

خیلی میترسم دلم میخواد فرار کنم 😭

590 بازدید | 27 پست

۶ ماه پیش خونمون ج.ن داشت (‌کسایی که قبول ندارند لطفا زد نظر ندن من دنبال کمک هستم نه سرکوفت )

و حالا به هر سختی بود از خونمون بیرون رفتن 

امروز صبح ساعت ۶ و نیم ۷ بود خواب دیدم که منو داداشم که ۶ سالشه خونه دوتایی تنهاییم و مامانم هم خونه نیست بعد صدای پرده های داخل اتاق اومد من فکر کردم که مامانمه بعد از داخل اتاق یه زنه که کاملا قیافش جلو چشممه اومد نزدیکم من دلم میخواست جیغ بزنم ولی نمی تونستم حتی به زور از خواب بیدار میشدم خلاصه به هر سختی بود بیدار شدم و دوباره خوابم برد 

این دفعه خواب دیدم یه پیرزن که مهربون هم بود ولی انگار چه میدونم از من بدش میومد بهم گفت روز اول ماه رمضون یه زنه میاد خونتون اسمش (بهنامین) هست 

خیلی ترسیده م چون واقعا اگه دوباره  برگردن دوباره بد بخت میشیم نمی تونم به مامانم هم بگم چون خیلی تو این ۶ ماه زجر کشیده 

یعنی تعبیرش چیه ؟ خدایا دیگه بسمونه 😭 

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا منکه خیلی میترسم نشستم خوندم این تاپیک و 

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕
2731
عزیزم ۴ قل رو همیشه بخونید  قرآن با صدای بلند بزارید  سرکه سفید رو با آب پاش داخل خونه ا ...

به خدا مامانم بنده خدا همه ی این کار ها رو کرده و میکنه 

آخه وقتی اون پیرزنه گفت یه زنه میاد دلم ریخت 

چرا منکه خیلی میترسم نشستم خوندم این تاپیک و 

فک کن دیگه ما چی میکشیم 

البته الان مطمئنم که رفتن چون پیش یه دعانویس قوی رفتیم 

این خوابا بخاطر ترست هست . کنار بالشت هرکدومتون یه قران کوچیک بزارین تا دیگ چیزی سمتتون نیاد موقه خواب

من باور دارم این چیزا چون زیاد شنیدم از اطرافیان و خیلی هم  میترسم درکت میکنم

توی خونه تون قرآن زیاد بذارید.قرآن توی طاقچه بذارید.سوره بقره پخش ‌کن توی خونه...

بگم از نماز صبح تا ساعت ۱۱ و ۱۲ ظهر مامانم با گوشیش قران پخش میکنه موقع اذان مغرب اسپند دود میکنه 

این خوابا بخاطر ترست هست . کنار بالشت هرکدومتون یه قران کوچیک بزارین تا دیگ چیزی سمتتون نیاد موقه خو ...

من دیگه هیچ ترسی ندارم باور میکنید هر کدوم از اعضای خانواده یه قران ک چیک گردنمون انداختیم بعد از ۲ یا ۳ ماه دوباره من از این خوابا دیدم 

من دیگه هیچ ترسی ندارم باور میکنید هر کدوم از اعضای خانواده یه قران ک چیک گردنمون انداختیم بعد از ۲ ...

چجوری رفتن از خونتون پیش کسی رفتین ک اینکاره باشه? دوباره بهش بگین ک این خوابا میبینی