2737
2739
عنوان

شما بودید چی کار میکردید

77 بازدید | 9 پست

پسرم نزدیک 7 ماهشه هنوز خواهرشوهر کوچیکم نیومده دیدنش با اینکه مشکلی نداریم مثلا بهونه آورده همش سفر بوده حالا یه ماهه برگشته یه زنگ هم نزده حالا امشب جایی دعوت بودیم که من میدونستم اونا هم هستن نرفتم چون دلم نمیخواد دیدن بچم نیومده برم خودم بچه رو نشون بدم شما بودید می‌رفتید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر مطمئن بودم تو اون مهمانی بهم خوش میگذره. به خاطر یکنفر این شادی از خودم دریغ نمیکردم. 

میرفتم و بچه رو بغلش نمی‌دادم و نمیذاشتم بوسش کنه میگفتم دکترش گفته پوستش حساس بوسیده نشه

میرفتی عزیزم 

شاید دستش خالی بوده روش نشده بیاد نباید اصلا برات مهم باشه

میزبان بی شک ناراحت شده 

الان مشکل شما با خواهرشوهرتون ربطی ب میزبان نداشته ولی باعث شدید ایشونم درگیر بشه 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
میرفتی عزیزم  شاید دستش خالی بوده روش نشده بیاد نباید اصلا برات مهم باشه میزبان بی شک ناراحت ...

وضع مالیش خیلی خوبه بعد من توقع پول و هدیه ندارم اما ازش توقع دارم وقتی همه جا میره دیدن بچه داداشش هم بیاد

2740
وضع مالیش خیلی خوبه بعد من توقع پول و هدیه ندارم اما ازش توقع دارم وقتی همه جا میره دیدن بچه داداشش ...

متوجه ام چی میگی عزیزم 

واقعا سخته ولی خب شعورش در همین حده 

بهتر بود این موضوع رو ب خودش میگفتی 

الان خواهره هم میره سیر تخمه اش زیاد میکنه بهش میگه 😅 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °