2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۸ نفره چینی جدا دارم برای مهمون ارکوپال ۱۲ نفره هم دارم که خودمون ازش استفاده میکنیم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من ارکوپالم ۱۲ نفرس یه چینی ست دارم ۲۴ نفرس  یه دست شیشه ای دارم ۶ نفرس برا دم دسی   اگه پ ...

آره واسه مهمون پیش  دستی میخام بخرم

فقط یه سرویس ۱۲ نفره دارم به اضافه سه دست باز خورشت خوری خریدم بس و السلام

توکل من در همه امور به خدای مهربانم هست، خدایا دستمو بگیر.
2738

چینی وآرکوپال ۱۲نفره کریستال هم ۱۲ بوده که الان خیلی کم شده شکستن بیشترش

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
۴ تا سرویس ۱۲ نفره برای مهمون دارم  ۲۴ تا هم معمولی برای دم دست  پذیرایی هم میوه و شیرین ...

ماشالله خانه داری این همه ظروف کجا گداشتی؟ 

توکل من در همه امور به خدای مهربانم هست، خدایا دستمو بگیر.
آره واسه مهمون پیش  دستی میخام بخرم فقط یه سرویس ۱۲ نفره دارم به اضافه سه دست باز خورشت خوری خ ...

من خودم سرویس پزیرایی یه سرویس ۱۲ نفره دارم کامل  پیش دستیایی ارکوپال و سرویس شیشه ایمم هست ولی من خودم بیشتر از جامیوه پلاستیکی با پیش دستی شیشه ایام استفاده میکنم زیاد کسی نمیاد باز شیرینی خروری و میوه خوری تکم دارم با بشقاب ستشون  دوتا دست چاقو چنگال ست سرلمیکیم برا سرویس پزیرایی خوبام دارم دودستم ساده دودست چاقوتکم داره که برا خودمون و مهمون دم دستیه

آرکوپال ۱۲نفره چینی ۳۰_۳۲ نفره دقیق خاطرم نیست یه سرویس چینی گلسرخی ۶نفره سرویس کریستال ۱۲ نفره

اره منم یه ست ۶ نفره گلسرخی دارم ولی نگهداشتم یادگاری اونارو دلم نمیخا استفادشون کنم ولی گفتم خونه بزرگ ان شاءالله  بخرم پارو دلم بزارم و استفاده کنم خیلی گوگولین