2733
2734

سلام مامانای گل..میخاستم بدونم ک برای زایمان طبیعیم دکتر وقت میده ک فلان روز بیا؟ خو اگ درد نیاد چی میشه؟با امپول فشار زایمان میکنن؟دکترم گف اخر این ماه ینی ۳۶هفتگی بیا وقت بدم بهت.اونایی ک ب تازگی طبیعی زاییدین میشه بگین چجوریه؟چیکارکردین زایمانتون راحت بود

آذر ماهیا عشقن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من از ۳۶ هفته دیگه هر هفته باید میرفتم پیش پزشکم که حواسش،بهم باشه اما تا ۴۱ هفته۳ روز دردم نگرفت خودِ پزشکم میگفت دو سه روز دیگه صبر کن وقت هست اما مامای همراهم دلش شور میزد با دکترم صحبت کرد قانعش کرد نامه بستری بهم داد با آمپور فشار زایمان کردم

تو دومی ۳۷ هفته ۴ روز کیسه آبم پاره شد

2738
منظورش این بود که به طور تقریبی بهت میگه کی دنیا میاد فک کنم میخواد معاینه لگنت کنه

منی ک سزارین هسم وقت نمیده😐😐چکارش کنم نامه نوبت بده الان37 هفته هستم آمپول ریه هم زدم.هرهفته میگه برو بیا هنوز.میخاد هرهفته دوبار پول ویزیت ب جیب بزنه یا چی.انقد هم درد دارم میگه ن طوری نیس.ظالم

منظورش این بود که به طور تقریبی بهت میگه کی دنیا میاد فک کنم میخواد معاینه لگنت کنه

وای سخته؟من رابطه هم ندارم دهانه واژنم کلا بسته شده فک میکنم😵

آذر ماهیا عشقن❤
منی ک سزارین هسم وقت نمیده😐😐چکارش کنم نامه نوبت بده الان37 هفته هستم آمپول ریه هم زدم.هرهفته میگه ...

اولین شکمته؟؟برا سزارین ۳۸هفته وقت میدن دیگ

آذر ماهیا عشقن❤
2706