2737
2734
عنوان

عوارض لووتیروکسین

427 بازدید | 13 پست

دو‌تا ندول تیروئید دارم از نوع خوشخیم هاشیموتو. دکتر لووتیروکسین ۱۰۰ داده. کم کاری هم ندارم. با مصرف قرص بدنم میلرزه و قفسه سینه م سنگین میشه. کسی تجربه ای داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره منم تی پی اوم بالاست دو سال پیش ۲۵۶ بود بعدش اندازه نگرفنم. با این قرصا ندول از بین میره؟ این ع ...

من فوق تخصص غدد رفتم همینطوری گفت نیاز نیست بخوری چون قصد بارداری دارم گفت بخور برای من بالای ۱۰۰۰ انتی تی پی یوم،من ۵ روز در هفته میخورم نه بعدم زود خسته میشم باشگاه میرم سریع ضربان قلبم بالا میره

2740
من فوق تخصص غدد رفتم همینطوری گفت نیاز نیست بخوری چون قصد بارداری دارم گفت بخور برای من بالای ۱۰۰۰ ا ...

والا من چون ندول دارم روو تیرویید گفته بخورم که از بین بره ولی با قرص ۱۰۰ خیلی اذیت شدم دو روزه اما امروز ۵۰ خوردم انگار بهتره. شما هم ندول تیرویید داری؟ 

والا من چون ندول دارم روو تیرویید گفته بخورم که از بین بره ولی با قرص ۱۰۰ خیلی اذیت شدم دو روزه اما ...

نه من فقط بخاطر بارداری گفت بخور وگرنه نیاز نبود برو کلینیک تیروئید فیروزگر تهران دکتراش عالین