2733
2734
عنوان

سرماخوردگی در بارداری

95 بازدید | 15 پست

دوستان من یک هفته هست که بدجور سرماخوردم.دکترم بهم آزیترومایسین ۲۵۰ و دیفن هیدرامین و انتی هیستامین داد.مصرف کردم تا الان که ۴ روزه ولی همچنان سینه ام پر خلط و سرفه های بد دارم.پساری هم گذاشتم.استراحتم کلا بخاطر بارداری پر خطر.باردتری اولمه اخه.میدونم دارو اگه ضرر داشت که دکتر نمینوشت ولی خب دلواپس کوچولوم هستم.دارو نخرم که اوضاعم بدتر میشه.از لحاظ روحی داغونم..کسی تجربه سرماخوردگی و خوردن دارو در بارداری داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرفه هات برات خوب نیس 

آره میدونم..چیکار کتم اخه.سرفه های وحشتناک دارم که دلم درد میگیره.معذرت میخام ولی پر خلط و عفونته.یهو هم سرفه میگیرم مدام دارم ابجوش و اب میخورم که مبادا سرفه نکنم ولی یهو میاد که پشتش انگار میخوام بالا بیارم.بعد کلی سال باردار شدم.دعا کنید نی نی ام صحیح و سالم و به وقتش به دنیا بیاد

نگران نباش 

دکتر زنان خودت برو تا برات دارو بنویسه 

منم سرکلاژ بودم خیلی بد سرما خوردم تا ۳ هفته سرفه شدید داشتم 

هیچ مشکلی پیش نیومد 

دکتر عمومی دیفن ساده استامینوفن داد 

ولی دکتر زنان یه انتی بیوتیک داد یادم نیست چی بود همون خوبم کرد 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
نگران نباش  دکتر زنان خودت برو تا برات دارو بنویسه  منم سرکلاژ بودم خیلی بد سرما خوردم ت ...

مرسی

اره دکتر عمومی که فقط بهم استامینوفن ساده داد

دکتر خودم رفتم بهم ازیترومایسین و دیفن هیدرامین و انتی هیستامین داد.دارم میخورم بهتر شدم ولی از اینکه طولانی شده و بیشتر بخاطر سرفه و فشاری که به بچه وارد میشه دلواپسم.من شرایط سرکلاژ نداشتم.حتی نمیتونم شیاف پروژسترون و امپول استفاده کنم

2706