2733
2734
عنوان

ازمون نمونه دولتی

65 بازدید | 11 پست

سلام خانم ها خوب هستید

من خواهرم امسال میخواد ازمون نمونه شرکت کنه چون خودش نی نی سایت عضو نیست من براش تاپیک زدم، رشتش تجربیه ۳۱ استان و خیلی سبز هم داره، ولی میگه ریاضی رو نمیخاد بزنه چون سخته به نظرتون قبول میشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرتون اگه علوم رو کامل بزنه و فارسی و مطالعات هم همینطور ولی ریاضیو نزنه قبول میشه؟

نمیدونم راستش من نقطه قوت ازمونام همیشه ریاضی بود

میروم تا روز های زیادی را زندگی کنم 

ریاضی هم بگید بزنه.بالاخره سوال اسون داره.31 استان رو قشنگ حل کنه نصف سوالای ریاضیو میتونه جواب بده

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
ریاضی هم بگید بزنه.بالاخره سوال اسون داره.31 استان رو قشنگ حل کنه نصف سوالای ریاضیو میتونه جواب بده

امسال ازمون نمونه و تیزهوشان باهم برگزار میشه احتمال میدم سوالا سخت تر بشه ولی ۳۱ استان رو تمرین میکنه انشالله که از اون بیاد

امسال ازمون نمونه و تیزهوشان باهم برگزار میشه احتمال میدم سوالا سخت تر بشه ولی ۳۱ استان رو تمرین میک ...

عه نمیدونستم.3 سال پیش جدا بود...بهش بگین مطالعاتو خیلیی خوب بخونه.من درصدام خوب بود ولی مطالعاتو منفی زدم با اختلاف خیلی کم قبول نشدم.ایشالا ک موفق بشه  

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
شما انسانی بودی یا تجربی؟  چشم ممنون

تجربی