2752
2734
2731

منم باید از این به بعد عنوان و متن تاپیکم رو اینط وری بنویسم مردم از کنجکاوی بمیرن شاید به تاپیک منم سر بزنن://

این دنیا دو روزه وقتی میگم دو روزه واقعا دو روزه 😂 ارزش نداره سر چیزای بیخود همو ناراحت کنیم .. من اصلا موقع نظر دادن یا بحث کردن به اسم کاربری توجه نمیکنم و فقط حرفامو میزنم یهو میبینی یه تاپیک باهات بحث کردم و یه تاپیک هم نظر بودم مگه این که انقدری دعوا کرده باشم که اسمت تو ذهنم بمونه . اصلا از دعوا و اینا خوشم نمیاد اصلا هم دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم اگه یه جا واقعا مقصر نبودی و الکی پریدم بهت مطمئن باش تاپیک میزنم ازت عذر خواهی میکنم 😃 نمونش تو تاپیکام هست 😁 همون تاپیک که عنوان زدم کاربر عزیز ازت معذرت می‌خوام . فقط می‌خوام بگم اگه کار اشتباهی کردی حداقل قبولش کن به فکر غرورت نباش شاید اگه مغرور باشی و به غرورت صدمه بزنی حداقل یکی دیگه رو به ناحق ناراحت نمیکنی ... من اصلا از دعوا خوشم نمیاد هیشکی حق نداره تو سایت با من قهر باشه به زور آشتی میکنم 😁😁😁🤕🤕 همون تاپیکی که زدم بیا با هم بحث نکنیم .. دوست قشنگم @عشقم_لیمینهو هم نظر با من در سریال های کره ای 🤣

درمورد وسواس فکری اطلاعی دارین من شدیدا حساسم قبلا اینجوری نبودم۲۳سالمه از وقتی ازدواج کردم خیلی حساس شدم به شوهرم شک دارم اذیتش میکنم روش حساسم ازدواجمونم سنتی بوده اون۳۲سالشه خودمم ازاین رفتار خسته شدم توروخدا بگین چکار کنم

منم باید از این به بعد عنوان و متن تاپیکم رو اینط وری بنویسم مردم از کنجکاوی بمیرن شاید به تاپیک منم ...

چه ربطی داشت میخاست ببینم کسی بیداره یا من فقط از فکر خابم نمیگیره

چه ربطی داشت میخاست ببینم کسی بیداره یا من فقط از فکر خابم نمیگیره

بخدا به تو گیر ندادم اعصاب خودم خورده اکثرا چون تاپیک ها درباره شوهر م خیانت و ایناست یه مشکل ریز باشه کس خاصی سر نمیزنه واسه همین اتفاقا تاپیکتو دیدم برام جالب بود از این به بعد این طوری کنم بخدا مسخرت نکردم یا توهین نکردم گلم 

بله منم بیدار هستم آماده😁

این دنیا دو روزه وقتی میگم دو روزه واقعا دو روزه 😂 ارزش نداره سر چیزای بیخود همو ناراحت کنیم .. من اصلا موقع نظر دادن یا بحث کردن به اسم کاربری توجه نمیکنم و فقط حرفامو میزنم یهو میبینی یه تاپیک باهات بحث کردم و یه تاپیک هم نظر بودم مگه این که انقدری دعوا کرده باشم که اسمت تو ذهنم بمونه . اصلا از دعوا و اینا خوشم نمیاد اصلا هم دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم اگه یه جا واقعا مقصر نبودی و الکی پریدم بهت مطمئن باش تاپیک میزنم ازت عذر خواهی میکنم 😃 نمونش تو تاپیکام هست 😁 همون تاپیک که عنوان زدم کاربر عزیز ازت معذرت می‌خوام . فقط می‌خوام بگم اگه کار اشتباهی کردی حداقل قبولش کن به فکر غرورت نباش شاید اگه مغرور باشی و به غرورت صدمه بزنی حداقل یکی دیگه رو به ناحق ناراحت نمیکنی ... من اصلا از دعوا خوشم نمیاد هیشکی حق نداره تو سایت با من قهر باشه به زور آشتی میکنم 😁😁😁🤕🤕 همون تاپیکی که زدم بیا با هم بحث نکنیم .. دوست قشنگم @عشقم_لیمینهو هم نظر با من در سریال های کره ای 🤣
درمورد وسواس فکری اطلاعی دارین من شدیدا حساسم قبلا اینجوری نبودم۲۳سالمه از وقتی ازدواج کردم خیلی حسا ...

باید اول دلیل این رفتارتو روشن سازی کنی

و برو پیش پزشک

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
ببین تو حتما دکتر باید بری 

یعنی برم مشاوره؟

ببین ما سنتی ازدواج کردیم ولی فامیل بودیم و من همه دوست دختراشو میدونم ولی الان با هیچکس نیست گوشیش مدام زیر دست منه

ولی وقتی از فامیلی کسی تعریف میکنه یا توی جمع هستیم با کسی حرف میزنه بدم میاد در حالی اللن هیچ کاری نمیکنه ولی دارم دیوونه میشم بخدا رفتم دکتر گفت مشکوکی به ام اس

2706