2733
2734
عنوان

اگه بدونین چقد به حرفاتون نیاز دارم..

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میدونی اصلا به این شرایطی که میگی ربطی نداره تاخیر در ازدواج ها 

کلا هیچ کس دیگه ازدواج نمیکنه ببین تعداد خواستگار ها نسبت به چند سال پیش خیلی کمتر شده 

و خواستگاران امروزی افکار عجیبی دارن والا 

یه نگاه کن به اطرافت که آمار عروسی چقدر کم شده 

من ۲۸سال دارم و دیگه به این نتیجه دارم میرسم خیلیییی سخته بتونم با خواستگار ازدواج کنم 

فک کنم باید خودمون یکیو پیدا کنیم 

2731
میدونی اصلا به این شرایطی که میگی ربطی نداره تاخیر در ازدواج ها  کلا هیچ کس دیگه ازدواج نمیکنه ...

کلا شرایط با فرهنگی عوض شده دخترا الان باید بیشتر توی جامعه باشن الان ب این فکر نمیکنن ک دختری بگیرم ک سنگین باشه طرز فکرت عوض شده عزیزم

میدونی اصلا به این شرایطی که میگی ربطی نداره تاخیر در ازدواج ها  کلا هیچ کس دیگه ازدواج نمیکنه ...

اینم حرفیه....انشالله که به هر نحوی هست خیر باشه.همه به شدت منفعت طلب شدن 

کلا شرایط با فرهنگی عوض شده دخترا الان باید بیشتر توی جامعه باشن الان ب این فکر نمیکنن ک دختری بگیرم ...

میدونی ما دخترا هم افکارمون دیگه قدیمی نیست ولی متاسفانه همین سه تا خواستگار آخر من افکار قدیمی داشتن 

2706