2737
2739
عنوان

میشه لطفا یه لحظه بیاین؟

237 بازدید | 23 پست

من دوسال میشه که  بخاطر بیماری همسر سابقم جدا شدم...خواستگار های زیادی داشتم اما خب هرکدوم یجای کار میلنگید یا من خوشم نمیومد از چهره و...یا شرایط کاری و اونها.یا اینکه بچه داشتن....خوب نبود.سختگیر نیستم اما تا الان  قصد نداشتم تحت هر شرایطی ازدواج کنم.اما خب دلم میخاد سروسامان بگیرم ۲۹ سالمم هست  ،خودم دبیر ریاضی مدرسه غیرانتفاعیم متوسطه اول ودوم .چهره امم خوبه قدوقواره امم خوله الحمدالله متوسط هستم .خواهر برادرای خوبی دارم از لحاظ تحصیلی و کار. اما پدر ومادرم جدا از هم زندگی میکنن و تا حالا هم بعد جداییشون ازدواج نکردن......بنظر شما من دادم منفی نگاه میکنم ؟آیا میتونم صاحب همسر و فرزند بشم ؟آیا اگر منتظر بمونم میتونم یه مرد هم کفو پیدا کنم .

.؟؟؟؟؟ممنون میشم ازتون اگر کسایی بود که شرایط مشابه داشتن و ازدواج خوب کردن رو بگید که دلگرم بشم

هنوز وقت داری ایشاالله که میشه

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

۲۹سالته

من ۳۲سالمه مجردم

۲تا لیسانس و یه دکتری هم دارم

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب چرا نکردید

کی میاد منو بگیره اخه کلا ۲تا خواستگار داشتم یکی ش معتاد بود یکی ش دزد بود

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
2740

ماشاالله چیزی کم ندارید که 

اینطور نگید 

انشالله بهترینش نصیبت🤍

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ماشاالله چیزی کم ندارید که  اینطور نگید  انشالله بهترینش نصیبت🤍

مرسی عزیزم 

نه این حرف رو نزن.خانواده خیلی مهمه دیگه....من خودمم یا سیلی صورتمو سرخ نگه داشتم.اگه پدر و مادرم جدا نبودن.الان خیلی راحت‌تر بودم

نه این حرف رو نزن.خانواده خیلی مهمه دیگه....من خودمم یا سیلی صورتمو سرخ نگه داشتم.اگه پدر و مادرم جد ...

بدون شک خانواده خیلی مهمه پدر من گوه ترین اخلاق رو داره سال به سال خونمون مهمون نمیاد بخاطر اخلاق گندش منم فقط یه خاستگار داشتم ک اونم ازبابام بدتر به اضافه ی معتادبودنش وگرنه هم خشگلم هم باهوش مهربون البته الان ازدواج کردم ولی خب راهو اشتباه رفتم

2706