2733
2734

من بارها اینجا شنیدم که طرف گفته دعاتون گرفته و مشکلش حل شده 

بیاید یه بارم با نفسای گرمتون و دلای پاکتون برای ازدواج من دعا کنید که خیلی دیر شده و نگرانم که هیچوقت بچه دار نشم. لطفا سنمو نپرسید 

ای کاش میشناختمتون و میتونستم در ازاش براتون کاری کنم ولی میدونم خدا میبینه و جبران میکنه

دعای خودمم گیراست و از خدا براتون عاقبت بخیری میخوام 

اگه میخوای دعات بگیره به حیوانات بی سر پناه تو این سرما سگ و گربه غذا بده دعای اونا بیشتر میگیره چون معصوم ترینن

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کار همیشگیمه

😍🥹 پس خیالت تخت

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
اتفاقا الان یه هفته اس غذای گربه ها تموم شده ناراحتم 🥴

خانومی میگم من می‌خوام برای سگ و گربه غذای خشک بگیرم همون هایی که تو خیابان میبینم و بومی هستند میشه یه اسمی برای غذای خشک اونها بگی فردا برم از دامپزشکی سر کوچه مون براشون بگیرم 

دوست داشتی نیت کن فردا ظهر برات فال. قهوه بگیرم. همین یه کار ازم برمیاد 😉

تا حالا تجربه اش نکردم اما ممنون میشم عزیزم . الان نیت کنم یا فردا؟ 

خانومی میگم من می‌خوام برای سگ و گربه غذای خشک بگیرم همون هایی که تو خیابان میبینم و بومی هستند میشه ...

من رفلکس میخرم و اکثر مواقع برای کیتن که پروتئین بیشتری داره 

رفلکس ترکه 

یه زمانی رویال کنین میخریدم ولی دیگه برای حیوون خونگی هم صرف نمیکنه حتی

من رفلکس میخرم و اکثر مواقع برای کیتن که پروتئین بیشتری داره  رفلکس ترکه  یه زمانی رویال ...

رفلکس بخرم یعنی هم برای سگ ها هم برای گربه ها ؟ 

محل مون اون جاییکه حدودا ۸ تا دامپزشکی داره و کلی همه چی میفروشن

خودمون هم تو مرز رازی هستیم تو خوی چسبیذیم به ترکیه قطعا این محصول رو داره