2733
2734
عنوان

لپه های قیمم از ظهر نپخته

253 بازدید | 34 پست

از ساعت دو ونیم گذاشتم هنوز لپه هاش نپخته فکر کنم دیر پزه

گوشت که دیر تر میپزه قشنگ مغز پخت شده

لپه رو قبلش دو ساعتی خیس کرده بودم

نمکم اون اول نزدم

شوهرم الان میرسه ناهارم نخوردهههه

(زود پز جهازمه تا حالا استفاده نکردم ازش نمیتونم فعلا استفاده کنم)

خدایا تو تمام امید منی ناامیدم نکن...

وقتی زودپز داری بریز توش خب وا

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم اونروز گذاشتم لپه هاش نپخته بود خوبه مهمونم مامان وآبجیم بودن

من همیشه تو زودپز میپزم ایندفعه واشر نداش مجبور شدم تو قابلمه بذارم

نمیتونی الان از زودپز استفاده کنی؟

لپه کهنه هستش بخاطر اونه .

لپه خریدنی تازه باشه و برای آذر شهر 😉

کاربر آقا 🙌      عاشق موسیقی ، کتاب ، طبیعت ☘️خواننده مورد علاقه ام استاد شجریان و حمید هیراد عزیزم❤️ساز هایی که خودم بیشتر کار میکنم گیتار و سه تار 🌻آیدیم تو سایر پلتفرم ها salehioriginal 
وقتی زودپز داری بریز توش خب وا

تازه عروسی کردم ازش استفاده نکردم تا حالا باید بیارم دفترچشو بخونم و از بالا دربیارم وقتم کمه

ما لپه رو جدا میپزیم تو قابلمه دیگه ، حتی نیازی به خیس کردنش نیست، اب رو هم سطح لپه میرزیم میزاریم با حرارت کم ابشو بکشه ، بعد پختن گوشت بهش اضافه میکنیم ، خیلی بهتر میشه یکبار امتحان کن اب لپه طعم بدی به خورشت میده 

چرا نمیتونی از زود پز استفاده کنی؟

کاربری قبلا دست یکی دیگه بود
گوشتاشو بردار لپه رو بزن زود پز بالاخره بايد يه روزى استفاده كنى ازون زودپز يانه

تازه عروسی کردم تا حالا ازش استفاده نکردم الان بد جاییه باید چارپایه برم بیارم و دفترچشو بشینم بخونم طول میکشه یعنی 

2706