2733
2734
عنوان

سلام دوستان حق با کیه ؟؟؟؟؟؟؟

206 بازدید | 31 پست

من با دوستم دوسال همکلاسی بودم بعد یک شکست عاطفی وافسردگی خواستم با یکی صمیمی بشم و دردودل کنم به دوستم فاطمه گفتم که قبلا چند تا خواستگارداشتم وخواهر یامادرطرف دیده بودنم وگفتن حالا خوشگله وسفیدو قدبلنده،یا مثلا جایی رفته بودم ارایش کرده بودم بهش گفتم  ،موضوع واسه چند سال پیشه ،به خدا من کسی نیستم که بخوام کسی رو تهقیر کنم ،دوستم بد برداشت کرده بود فک کردمن بهش میگم من خواستگار چقد دارم تو نداری،من اونموقع تو افسرگی بودم میخواستم حالمو خوب کنم از قضا اونم شکست عاطفی خورده بود ومن نمیدونستم  ،رفت تمام حرفامو به خانوادش گفت خانواده اش وخودش شدن دشمنم دیگه نمیزاشتن باهام بگرده درحالی که از سادگیم این حرفارو زدم وواسه خودم دشمن تراشیدم   ،به خدا گفتم دوستمه دیگه داریم باهم حرف میزنیم ،حالا از اون موقع تاحالا دشمنم شده

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه کامل باهاش کات کن بنظرم 

اما با یه پیام بهش بگو قصدم فقط و فقط درددل و بیان روزمرگی بوده . اگه جور دیگه برداشت کردی یا حرفای خصوصیمو ب کسی گفتی راضی نیستم و بااااای 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
نگران نباش عزیزم به این زنگ بزن بگو مشکلت رو خیالت راحت فردا خودش میاد اشتی ومعذرت خاهی09366178904

وا شماره کیه 

دیگه کامل باهاش کات کن بنظرم  اما با یه پیام بهش بگو قصدم فقط و فقط درددل و بیان روزمرگی بوده ...

فک نمیکردم بره همه چی رو به خانوادش بگه ،بعد دیدم خواهراش هرجا میبیننم اخم میکنن،هرلباس نو میپوشم ناراحت میشن ،دوستم یه سره میگفت خواستگارداری ؟من اوایل به شوخی میگفتم خواستگار دارم باخنده ،ولی تودلم خدا شاهده تیکه نمینداختم بهش که بگم اره من خواستگاردارم تو نداری 

فک نمیکردم بره همه چی رو به خانوادش بگه ،بعد دیدم خواهراش هرجا میبیننم اخم میکنن،هرلباس نو میپوشم نا ...

بیخیالش شو 

ب کتفت برات مهم نباشه

چرا برات مهمه و درگیری ذهنیت شده؟ 

بیخیالشون

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
اینو من نمیگم تو همسایگیشون همه میگن که خانوادشون هرکی ازدواج کنه حسودی میکنن وقهر 

منم اینقد از این دوستا داشتم ی چیزی رو بهت بگم خواهرانه اصلا هیچی رو به هیچکسی نگو مخصوصا دوست من هرچی کشیدم از دوست بی چشم و رو و حسود کشیدم 

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 
ب کتفت برات مهم نباشه چرا برات مهمه و درگیری ذهنیت شده؟  بیخیالشون

چون یه بار شکست عاطفی بدی خوردم خواستم روحیه م خوب بشه نشستم این حرفارو بهش گفتم نمیدونستم اینجورواکنش نشون میده ،از تنهایی خیلی وابسته اش شدم ،الانم یه جوری میخواد همش ناراحتم کنه بارفتارش ،اگه من زمین بخورم خوشحال میشه 

خوب باهاش رفاقت نکن.از این جور آدما فاصله بگیر

الان هیچ رفاقتی بینمون نیست کلا اون از من کینه گرفته که فک میکنه من بهش تیکه مینداختم که من خواستگار دارم تو نداری،درحالی که من به عنوان دوست باهاش حرف زدم باهم صمیمی بشیم ،تو سال باهم درس خوندیم جای دور ،اگه مثلا من با غریبه ها بحثم میشد اون خوشحال میشد یا با بچه های کلاس حرف میزدم اون دوست نداشت حرف بزنم میخواست همیشه تنها بمونم وساکت ،از افسردگی بهش پناه برم کاش تنها میموندم