2737
2734

سلام به همه

حس میکنم ماه هشت و نه خیلی کند میگذره برا شما هم

تا ۷ ماهگی اصلا همچین حسی نداشتم☹️

روزام اندازه هفته میگذره دارم دیوونه میشم😭

هیجا هم نمیتونم برم خسته شدم 

دلم میخواد برم بگردم ولی هوا خیلی سرده🫤

شما چیکار میکنید حوصلتون سر نمیره؟

از مشکلاتتون هم بگید

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

میشه اخرین تاپیکمو گزارش بزنید ممنونم

هر کی گزارش زد لایک کنه 🥹♥️

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که از اول لگن درد گرفتم شدم خانه نشین،کلا بارداری سخته اونایی که میگن از بارداریت لذت ببر نمیدونم ...

من از هفته۳۳ همش درد پریودی دارم،گرفتگی سیاتیک،ساعت هارو دیگه دارم میشمرم،۱۳روز مونده

مشاور تحصیلی و کنکوری
2738
من که از اول لگن درد گرفتم شدم خانه نشین،کلا بارداری سخته اونایی که میگن از بارداریت لذت ببر نمیدونم ...

اره منم زیاد بشینم دنبالچه و پاهام درد میکنه هیجا نمیتونم برم

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
هفته چندی؟من۳۷هستم،اصلا نمیگذره،۱۳روز دیگه سز میشم 

اخر ۳۱ هفته ام تازه

انشاالله عزیزم بسلامتی بغل بگیری نی نی رو

ورزش های بارداری رو انجام نمیدی؟؟؟

نه از اول بارداری نیم ساعت پیاده روی داشتم ۴ ماهگی به بعد هر روز یکساعت پیاده روی میکنم ولی نمیتونم بیشتر از یکساعت کامل بشینم

یعنی میخوره تا ماه ۹؟؟؟

فک نکنم وزنم تا الان ۴ کیلو اضافه شده اگه همینجوری برم جلو ترک نمیخوره

شماچی ترک خورده؟