2737
2734
عنوان

تلویزیون اسنوا یا جی پلاس

392 بازدید | 8 پست

خدایی با این تحریم گیر کردم بین مارکهای مزخرف

پول نقد ندارم همینا رو میتونم قسطی بخرم کدوم رو دارید؟ چند ساله راضی هستید 

خودم ال‌جی داشتم ۱۴ ساله الان خراب شده 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جی پلاس  ضمانت نامه گلدیران رو هم داره

مممنونم بله ضمانت نامه اش معتبره اما کیفیت خود تی وی خوبه داشتید؟

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
2731
من اسنوا دارم راضیم.جی پلاسم خوبه

راستش

اسنوا رو خونه یکی از اقوام دیدم تو شب کیفیت تی وی با اینکه ۴ کی بود نسبت به ال‌جی قدیمی خودم کمتر بود 

اما مدلشو نمیدونم جی پلاس هم کسی نداره تو اطرافم

مممنونم بله ضمانت نامه اش معتبره اما کیفیت خود تی وی خوبه داشتید؟

مادرم چند ماه ک ۳۲ اینچ جی پلاس خریده بنظر من کیفیتیش خوبه 

البته رفیقمم جی پلاس خریدن هنوز یه سال نشده بود خراب شد ولی چون ضمانت داشت تعویض کردن

بنظر من لوازم برقی شانسیه ولی نمایندگی ک اومد نصب کنه گفت تلویزیون هایی ک امکاناتشون کمتره یعنی ب گوشی وصل نمیشن و اینا احتمال خرابیشون کمتره

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
سرچ کن "تلویزیون اسنوا بالنج" شاید کمکت کنه با توجه به تجربیات کاربرهای نی نی سایت جواب داده

۱۴۰۷ مورد اومد لینک تاپیکشو ندارید؟

2740