2733
2739
عنوان

ویپاد

148 بازدید | 11 پست

سلام.بچه ها من میخوام از وام ویپاد استفاده کنم .اما میگن ۱ تومن باید بخوابانید به حساب تا ۱تومن واست واریز کنن.میخوام بدونم بعد میتونم ۲ تومنو خرج کنم یا ۱تومنی که ریختم بلوک میمونه تا تسویه حساب؟

خیلی چرته اینکارو نکن .ی تومن تو حساب میخوابونی ی تومن وام میده بهت بعد میری خرید میکنی مثلا میشه ۲۰۰هزارتومن ،۱۰۰هزار ازوامت کم میشه ۱۰۰تومن ازاون ی تومنت .ارزش نداره نگیر .هرکیو دیدم گرفته مث خودم پشیمون بود

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی ۱۰۰ تومن کم میشه بابتهدبدهیه وام؟؟

ن بابت بدهی ک کلا جدا گانه بایدبدی .یعنی ۲۰۰ هزار خرید کردی و کارت کشیدی ۱۰۰ تومن از حساب وامت پرداخت میشه ۱۰۰تومن هم ازاون ی تومنی ک خواندی برای وام 

ن بابت بدهی ک کلا جدا گانه بایدبدی .یعنی ۲۰۰ هزار خرید کردی و کارت کشیدی ۱۰۰ تومن از حساب وامت پرداخ ...

یه سوال خسته نکنم.میتونم ۲تومن یه جا کارت بکشم کلا؟؟

من آشنا دارم میتونه ۱تومن  بکشه نقد بده بهم اخه

اونو نمیدونم ولی چیز ب درد نخوری بود .خیلیا بیخیال این وام شدن .کارت هم بکشی ۵۰۰از پول خودت بهت میده ۵۰۰از وامت .درخرصورت اون ی تومنی ک خوابوندی تو حساب نصفش ازبین میره

2740
یه سوال خسته نکنم.میتونم ۲تومن یه جا کارت بکشم کلا؟؟

من از خیلی ها توهمین سایت پرسیدم 

اگ اشنا داشته باشیرمیتونی تو مغازش دوتومن کارت بکشی که یک تومنش پول وامته و یک تومن پول خودت 

واسه وام ۱ میل و ۲میل میگن اینجوریه که برای خرج کردن وامت باید اندازه وامی که ورداشتی پول تو کارت بریزی مثلا اگ وام ۲تومنی ورداشتی ۲تومن هم خودت باید تو کارت بریزی  بعد برو مغازه اشنات بگو۴تومن کارت بکشه پولو بهت بده

از وام ۳تومنی ب بعد انگار اینجور نیس دیگ     

باسلام و درود🌺

ببخشید که وسط تاپیک مزاحم میشم🙈🌺

خسته نباشید شب و روز زمستونیت بخیر اگه

✅ دنبال ادویه و چاشنی های مختلف برای خوشمزه تر کردن غذاهاتونین؟🧂

✅ دوست دارین دمنوش های مختلف رو جایگزین چایی کنین؟🍵

✅دلتون میخاد حبه های مختلف و خوشمزه رو جایگزین قند کنین؟🍡

اگه میخای ادویه ، چاشنی  و حبه های مختلف و پر تنوع برای هر سلیقه ای رو داشته باشی خوشحال میشیم یک سر هر چند کوتاه به ما بزنین مطمئن باشن از اعتماد به ما پشیمون نمیشین👌

✨ تضمین کیفیت بی‌نظیر

👌 طعمهای لذیذ و خوشمزه

🚚 ارسال سریع به تمام نقاط

💰 ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

محصولات مارو میتونین تو ایتا و  باسلام مشاهده کنین.

https://basalam.com/tastytoranj

https://eitaa.com/tastytoranj

ما تازه اول راهیم خوشحال میشیم ما رو حمایت کنین❤❤🙏

من خودم گرفتم،یک تومن گذاشتم،بهم یک تومن داد،با برنامه ای پولو جا به جا کردم همشو استفاده کردم.دو تومن هم بدون پولی بهم فوری داد،اون خانم اشتباه بهتون گفتن.فقط کارمزد میبرن،برای یک تومن ۱۵تومن،برای دو تومن ۳۰ تومن گرفتن

کاربری سال96هستم❤️ممنون میشم دوستان لطفا منو دعا کنید.❤️

با برنامه. دی جی پی،میتونید پولو جا به جا کنید.بریزید به حساب کیف پولی و از اونجا انتقال بدید به یه کارت دیگه

کاربری سال96هستم❤️ممنون میشم دوستان لطفا منو دعا کنید.❤️