2733
2734
عنوان

ی تایپک باحس ارامش و دلی

54 بازدید | 7 پست

بچه ها اینجا هرحرفی دارین نسبت بخدا بزنین😍فرض کنید روبه روتونه و میخاد ب حرفاتون گوش بده چی بهش میگین من خودم این👇

خدایا چی‌بگم روسیاتم شرمندتم خیلی گناه همراهمه میدونی ولی چقدر دوست دارم تودیدی براهرکاری بدی کردم چقدر عذاب وجدان دارم ادمیم و خطاکار و نادان توببخش و روبرنگردون ازم دوسم داشته باش تروخدا تودوسم داشته باشی من خوشالم امشب تولدشه🙂خیلی دوسش دارم من اونوخیلی ارزو کردم ازت بیا و بزرگی کن واسه توکار ی لحظع است میتونی این بندتو ذوق زده کنی بیا و رحمتتو ازم دریغ نکن من خیلی دوسش دارم هرکی ندونه تومیدونی حسم چقدر پاک و صادقانه بوده بهش

خدایا شکرت ❤️ 

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوبی 

خخ این اشکا ذوقمه ها خدایا میگم مامانمو شفا بده باشه:)) توروخدا لطفا خخ نگا دارم ب جون خودت قسمت میدم 😭دارم داغون میشم لطفا حالشو خوب کن 😭😭😭

برای روح مادرم صلوات بفرس ممنونم 🖤

خدایا تا ابد شکرت ، ولی قانع نیستم بازم میخوام، بازم هوامو داشته باش، توروخدا خواهش میکنم، خودت از دلم خبر داری

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

شاید اون چیزایی که آرزوشونو داشتم بهشون نرسیدم اما شکرت که مادرم نفس میکشه یه زندگی بدون دغدغه و آروم دارم

میدونم این آرامشی که بهم دادی جبران همه اون خواسته هایی هست که بهشون نرسیدم و همین آرامش خیلی برام با ارزشه❤