2733
2739
عنوان

فروشنده حرومخور فردا میرم دعوا

166 بازدید | 11 پست

رفتم امروز بعد از عمری واثه خودم ایرپاد بخرم بچه ها بخدا پولم کم بود بهم گفت ۱ میلیونو۱۰۰ با تخفیف ۱ میلیونو پنجاه بهم فروخته حالا ثرچ کردم تو سایتا ۷۴۰ تومنه همین مدل چیکار کنم ببرم فردا بهش بگم زنگ میزنم تعزیرات میگم چرا انقد بهم گرون دادی یا چیکار کنم نکنه پس نگیره پلمپشم تو مغازه باز کرد  تست کردم روش محافظ هم چسبوند باید ازم بگیرتش مگه نه؟ 

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃
پس ک نمیگیره..... پول هم بهت نمیده... قبل از خرید باید دقت میکردی...

تو همونی نبودی که ۴ تومنتو گرفتی ؟ حالا ینی میگی نرم مغازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه مارکی گرفتی ؟ ببین یوقتایی سایتا قیمت بدون ضمانت نامشو میزنند و میفروشن بخاطر این مبلغ اصلا خودتو اذیت نکن مبارکت باشه لذتشو ببر ، از مغازه خریدی خیالتم راحته قطعی و مشکلی پیدا کنه راحت می‌بری پیشش

تو همونی نبودی که ۴ تومنتو گرفتی ؟ حالا ینی میگی نرم مغازش

ن من اگه جاتو بودم حقمو میگرفتم.... اما وقتی تابیک میزنی و مشورت میخای یعنی نمیتونی پولتو پس بگیری.... 

مادرمهربون سه تا فرشته🧸کورد🏡کاربری1396ترکید🤨
2740
ن من اگه جاتو بودم حقمو میگرفتم.... اما وقتی تابیک میزنی و مشورت میخای یعنی نمیتونی پولتو پس بگیری.. ...

چرا نمیتونم میتونم  

چه مارکی گرفتی ؟ ببین یوقتایی سایتا قیمت بدون ضمانت نامشو میزنند و میفروشن بخاطر این مبلغ اصلا خودتو ...

QCY rnc 13 

QCY rnc 13 

دو مدل داره یک مدلش نویز گیر داره که گرونتره ، من میگم حالا که خریدی حرص نخور الکی ولی طاقت اگه نمیاری برو فردا ازش بپرس که چرا قیمت سایت انقدر اختلاف داره با شما یک دلیل منطقی میگه قطعا بهت