2737
2739

رفتم خونه بابام سر بزنم خواهرم دماغشو عمل کرده انقد بد شد و گریه و داد و بیداد که پاشدم اومدم خونه خودم

همش میگه این زد 

اون زد 

بعد انتظار داره بریم اون طرفو بزنیم اون بیوفته گریه که دل پسرم خنک بشه ساکت بشه 

خیلی بدم میاد از این رفتارش اصلا الکی میگه این زد و شروع میکنه گریه کردن 

😍خدایا شکرت 😍

الکی دو تا دستتو بغل صورت طرف بزن بهم تق صدا میده بگو زدم و طرفم الکی ادا گریه دراره شاید کوتاه بیاد

البته ک لجبازی طبیعیه تو سن شون

نمیدانم چ میخواهم بگویم.....غمی در استخوانم می‌گذارد.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کم محلش میکنم که میگه این زد میگم عیب نداره بیشتر گریه میکنه 

خودمو مشغول کاری میکنم بازم گریه میکنه حتی شده یه ربع بیست دقیقه محلش ندادم این هی گریه کرده تا آخر به غلط کردن افتادم رفتم طرفو زدم الکی که این ساکت شده

😍خدایا شکرت 😍
2731
الکی دو تا دستتو بغل صورت طرف بزن بهم تق صدا میده بگو زدم و طرفم الکی ادا گریه دراره شاید کوتاه بیاد ...

خب دقیقا همین کارو میکنم ساکت میشه ولی خب تا کی ؟؟

😍خدایا شکرت 😍
بهش توجه نکنید بزارید گریه کن البته تا وقتی که آسیب جدی به خودش نزن، یا همون لحظه سرشو با یه چیز دیگ ...

الان برقو خاموش کردم که بخوابه شروع کرده گریه کردن منم گفتم بخوابه پسرم 

رفته پیش باباش که مامان زد 

منم گفتم محلش نزار الان می‌خوابه انقد گریه کرد منم زدم تو سر خودم گفتم بیا خوبه و واقعا گریم گرفت از دستش بعد ساکت شد 

😍خدایا شکرت 😍
2740
الان برقو خاموش کردم که بخوابه شروع کرده گریه کردن منم گفتم بخوابه پسرم  رفته پیش باباش که مام ...

نکن اینکارو اولش سخت یخرده تحملت رو ببر بالا بزار از سرش بیفته وگرنه بعدا تبدیل میشه به یه بچه لوس که هیچکی حوصله شو نداره مدام منتظر که شما بیفتید حقشو بگیرید، 

امتحان کن ضرر نمیکنی اصلا بهش توجه نکنید روز اول شاید یکساعت گریه کن بعد ببینه اصلا اصلا عکس العملی ندارید دفعات بعد کمترش میکن ولی واقعا هیچ عکس العملی نباید داشته باشید

نکن اینکارو اولش سخت یخرده تحملت رو ببر بالا بزار از سرش بیفته وگرنه بعدا تبدیل میشه به یه بچه لوس ک ...

داشت نفسش بند میمود اعصابم داغون شد واقعا الانم عین خیالش نیس دارز کشیده

😍خدایا شکرت 😍
2706