2733
2739
عنوان

روزی پولدار بشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 40 پست
رپزی پولدار شدی یه کارتون کیک ابمیوه برای بچه منم بخر که برادرم هروز بچمو زجر نده کیک ابمیوه میخره ج ...

درمورد امضات یکم توضیح میدی؟ چرا فرزندت نگاه میکنه و مدرسه نمیره؟

ملوس داداشمه که ۶ روزشه🧿🧿🧿🧿🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🏵دعوت به همکاری با تیم قدرتمند🏆 💫شرکت بازرگانی پنبه ریز در زمینه👇🏻👇🏻    #فر ...

اسی بیافرصت پولدارشدنتم رسیدک به آرزوهات برسونتت😅😂😂😂

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
2731
درمورد امضات یکم توضیح میدی؟ چرا فرزندت نگاه میکنه و مدرسه نمیره؟

بخاطر نداشتن همین پولی که گفتید و ازهمه مهمتر پدرش که معتاد شیشه ای و زندگیمون خراب کرد وهیچ جوره نمیخواد درست بشه چندماهه زندانه خودم خونه پدرمم

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔
الان از این حرفا میزنی. ولی تو این کشور علاوه بر معضل بی‌پولی یه معضلی هم داریم به نام بوروکراسی که ...

پول داشته باشم نیاز به مجوز نیس بخاطر مجوز کار خیر رشوه میدم

۱۲۰سال عمر با عزت داشته باشی داداش

عمرب اون طولانی چ فایده ک باعجزوپژمردگی ومحتاج دیگران شدن بگذره وببخشید

مدام بابی اختیاری گوزومدفوع ب سرببری😅😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بخاطر نداشتن همین پولی که گفتید و ازهمه مهمتر پدرش که معتاد شیشه ای و زندگیمون خراب کرد وهیچ جوره نم ...

اشکال نداره آجی . از پدرتون یا پدر و برادر همسرتون یا خودتون چرا قرض نمیگیرید واسه مدرسه بچتون؟

اشکال نداره آجی . از پدرتون یا پدر و برادر همسرتون یا خودتون چرا قرض نمیگیرید واسه مدرسه بچتون؟

ندارن که بدن 

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔
آرزو.بر.جوانان.عیب.نی#  

عمل میکنم بهش . این جمله به این خاطر گفته آرزو برجوانان عیب نی چون جوانانی مثل من هرکار نیکی که فکرشو کنی ازش بر میاد

عمل میکنم بهش . این جمله به این خاطر گفته آرزو برجوانان عیب نی چون جوانانی مثل من هرکار نیکی که فکرش ...

ایشالا. 

ولی هرچقدرم تلاش و همت کنی اوضاع داغون جلوتومیگیره خبرنداری چ آشفته بازاریه دنیا

همیشه ی احتمال نشدنم بذارک خدایی نکرده فرداافسردگی نگیری ک خودتوببازی وفکرکنی دیگه ته خطی داداشی🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706