2737
2734

صد درصد معلمی من معلم خصوصی ام 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردوتاش کنار هم معلمی تایم ازاد زیاد داری که میتونی وقتتو بزاری برا انلاین شاپ تازه با معلمی حداقل ...

خب آنلاین شاپ اگ فروش بالا باشه ک خیلی درآمدش بهتره

ن واقعا هردوش نمیشه خیلی وقتم رو میگیره

تازه اگ بخوام دبیری برم ک کلا وقتم پر میشه

2728
معلم چی هستی

ریاضی و ادبیات 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

والا هیچکدوم 😂

ولی خب باز معلمی 

انلاین شاپ احتمال نگرفتنش از گرفتنش بیشتر اون ارایشی که انقدر زیاد شده ....

حالا باز معلمی یه حقوق ثابتی داری

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
خب آنلاین شاپ اگ فروش بالا باشه ک خیلی درآمدش بهتره ن واقعا هردوش نمیشه خیلی وقتم رو میگیره تازه ا ...

ببخشید شما فکر میکنید که وقتتون گرفته میشه من خواهرام معلمن تازه ازدواج هم کردن و میبینم وقت دارن برا کارای دیگ تو تابستون هم ۳ ماه تعطیلی و اخرهفته ها هم ۲ روز تعطیلی و کنارش هم میتونی ب کار مدرسه برسی هم انلاین شاپ ینی چی ک میگی وقتت گرفته میشع؟

انلاین شاپ هم تا یجایی کارت میگیره بقیش دیگ باخداس

2738
ببخشید شما فکر میکنید که وقتتون گرفته میشه من خواهرام معلمن تازه ازدواج هم کردن و میبینم وقت دارن بر ...

من نمیتونم همه وقتم رو بزارم برا کار

بعدم دبیری عربی خیلی سخته باید جزوه بنویسی

کلاس فوق العاده بری

بعدم من متاهلم خب میخوام برا خونه زندگیمم وقت بزارم

شما بگو معلمی یا آنلاین شاپ

اولش هم گفتم ک نمیتونم هر دو رو باهم انجام بدم عزیزم

خب آنلاین شاپ اگ فروش بالا باشه ک خیلی درآمدش بهتره ن واقعا هردوش نمیشه خیلی وقتم رو میگیره تازه ا ...

اتفاقا دبیری کمتر وقتتو میگیره ابتدایی باید ۵ روز از صبح تا ظهر مدرسه باشی دبیر میتونه ۳ یا ۴ روز بره کلاس

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
من معلمم بنظرم معلمی برای خانم ها شغل خوبیه..درسته حقوقش کمه ولی حداقل مطمعنی که تا اخر عمرت هرماه ی ...

یعنی شما راضی هستی؟؟حتی اگ مطمئن بودی آنلاین شام درآمدش بیشتره معلمی رو ول نمیکردی؟؟؟

یعنی شما راضی هستی؟؟حتی اگ مطمئن بودی آنلاین شام درآمدش بیشتره معلمی رو ول نمیکردی؟؟؟

راستشو بخوای نه راضی که نیستم..معلمی پر از چالشه اما برای رشته من شغل دیگه ای نبود

اگه شغل پر درامد دیگه ای باشه حاضرم معلمی رو بندازم دور

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔