2733
2734

نه دیگه پایین نمیاد

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارش انالیز میگه میاد پایین🤔 نهایت برگرده رو ۲،۷۰۰ یا خیلی رحم کنن ۲،۵۰۰ عمرا اون ارزونی که ما ارز ...

همون ۲۵۰۰ هم بشه خوبه 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
حس میکنم باز پایین میاد تا ۲۵۰۰ البته در حد حسه!

اره معمولا بالا میبرن تا مردم بخرن دوباره میارن پایین خدا کنه اینطوری باشه

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .

به هیچ وجه دیگه برنمی‌گرده رو 2500

شاید یه مدت کوتاه اصلاح بخوره بین 2700 تا 2800، اما تا نهایت 6 ماه دیگه قله ی قبلی که 3میلیون و 50 هزار بودو رد میکنه قطعا 

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2738

روند طلا صعودی هست الانبا مقاومت ۲۹۰۰ وبالاتر یعنی سقف تاریخی ۳۱۰۰ احتمالا تست کنه اگه تونست بشکنه میره بالا اگه نتونست بشکنه به نواحی قرمز رنگ برمیگرده و فرصت خرید هست

این تحلیل بر اساس سبک عرضه و تقاضا هست و پیشنهاد خرید و فروش نیست هرگونه سود و ضرر به عهده خودتونه

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
روند طلا صعودی هست الانبا مقاومت ۲۹۰۰ وبالاتر یعنی سقف تاریخی ۳۱۰۰ احتمالا تست کنه اگه تونست بشکنه م ...

سلام الان که ۳۶۰۰ هست بخریم؟ 

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
سلام الان که ۳۶۰۰ هست بخریم؟ 

طلا الان با مقاومت ۳۵۵۵درگیر شده اگه بشکنه ریزش میکنه۳۴۰۰ الی ۳۳۰۰ اگه اتفاق خاصی نیافته 

آمار و احتمالات هست و قطعی نیست سایت های تخصصی رو برسی کنید برای ورود بهتر هرچند قطعیتی وجود نداره

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
طلا الان با مقاومت ۳۵۵۵درگیر شده اگه بشکنه ریزش میکنه۳۴۰۰ الی ۳۳۰۰ اگه اتفاق خاصی نیافته  ...

سپاس از لطفتون ، شما که نوشتن علاقه به اینطور بازارهای مالی و... دارید چطوره بی.ت کوی.ن بخرم یا طلا ؟ 

من نهایت ۵۰ داشته باشم که اونم پس اندازمونه خیلی برامون مهمه تو این اوضاع لا اقل پولمون ارزش پیدا کنه 

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
طلا الان با مقاومت ۳۵۵۵درگیر شده اگه بشکنه ریزش میکنه۳۴۰۰ الی ۳۳۰۰ اگه اتفاق خاصی نیافته  ...

و آیا وقتی قیمت طلا مقداری ریزش پیدا کرد برم بخرم یا نه؟ 

یه چیز دیگه ذهنم مشغول کرده من گاهی میبینم طلافروشها به شدت دنبال خرید طلا هستن گاهی التماس هم کنی نمیخرن ، دلیلش چیه؟ چند روز اخیر در شهر ما هیچ طلافروشی اقدام به خرید نمیکنه فقط فروش

سپاس از لطفتون ، شما که نوشتن علاقه به اینطور بازارهای مالی و... دارید چطوره بی.ت کوی.ن بخرم یا طلا ...

ارز های دیجیتال دارای ریسک هستند اگر آدم ریسک پذیری هستید بیت‌کوین بخرید

اگر ربسک پذیر نیستید و تحمل ضرر کردن رو ندارید طلا بخرید 

2706