2737
2734
عنوان

به بنظرتون این کارو بکنم؟

93 بازدید | 8 پست

من یه النگو دارم تقریبا پهنه اما خوشم نمیاد ازش کلا از طلا و اینا خوشم نمیاد

دوست دارم بفروشم به جاش پولشو بردارم واسه خودم خرجای دیگه بکنم 

به نظرتون این کار درسته؟ 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشی بخر

گوشی دارم

دوست خرج چیزای دیگه بکنم مثل ادکلنای مارک یا لوازم آرایشی خوب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2728
نه دیونه ایی طلا سرمایه است

دارم به اندازه کافی

این خیلی رو مخمه آخه طرحش هم به روز نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارم به اندازه کافی این خیلی رو مخمه آخه طرحش هم به روز نیست

اگه حس میکنی بعدا حتا یک درصد حسرت نمیخوری و نمیگی کاش فروخته بودم برو اینکارو کن و اگه وزنش زیاده نهایتش پول بزار روش عوضش کن به نظرم سرمایه رو نده چیزی ک تموم میشه اونو همینجوری بزاری کنار روز ب روز میاد روش ولی ادکلن و لوازم آرایشی ی روز تموم میشه بازم بستگی داره بتونی دل بکنی و اگ اینکارو کردی پشیمون نشی یا چی

2740
نه بابا اخه طلارو چرا باید بدی به ادکلن😭😂

نه فقط ادکلن چیزای ديگه هم همینجور🤷🏻‍♀️

نمی دونم واقعا دارم چیکار میکنم زده به سرم😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40