2737
2739
عنوان

دانشجویان گرامی بیاید لطفااااا

145 بازدید | 9 پست

با معدل 14 و نیم برای ترم بعد چنتا واحد میشه برداشت حداکثر؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم زیر ۱۷ نهایتا ۲۰ واحد میتونی برداری

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 
2728
20 واحد

مرسی

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
فکر کنم زیر ۱۷ نهایتا ۲۰ واحد میتونی برداری

مرسی.خیلی حالم بد بود چون این ترم شرایط بدی داشتم کلا درس نخوندم معدلم فاجعه شده. ترسیدم بگن ترم بعد بگن باید کم واحد برداری. 20 تا اوکیه

بیست

مرسی

2740