2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سبز میدون چطور میرید من یه بار رفتم حالم بهم خورد خدا وکیلی چیه اونجا 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
چقدر جنسها بنجل بودن دیشب اونجا بودم مثلا حراج هم زده بودن لباس مجلسی زیر ۳ میلیون تومن نبود.دریغ از ...

منم رفتم پالتو خوب پیدا کردم ولی ۴میلیون و ۸۰۰ بود😑

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
من تقریبا محجبه هستم اصلا لباس پیدا نکردم که مناسبم باشه دست خالی برگشتم

دقیقا.من هم یه کت وشلوار پوشیده میخواستم برای عروسی که ماه آینده دعوتیم.اولا که مزون کلا یه دونه تو خ نظر هست.رفتم چه مدلهای بدی همه کوتاه و پاره پاره و گرون اینقدر زشت بودن که کلا ۴۰ ثانیه داخل فروشگاه موندم سریع پا به فرار گذاشتم 

2740
چی میخوای؟اگه لباس میخوای اصفهان همه چیزاش گرونه.بتونی بری شهرهایی مثل خمینی شهر،نجف آباد،شاهین شهر ...

سلام دوست عزيز اصفهاني ممنون ميشم عضو كانالم بشي تازه كانال زدم به حمايتتون نياز دارم

لينك داخل امضام هست 🌹🥺

لينك كانالم https://eitaa.com/RangiLand2