2733
2739

سلام‌.مادر شوهرم مثل آب خوردن دروغ میگه.پشتشم یه جوری قسم میخوره که خود خدام باورش میشه.بچه هاشم میدونن کاراش فیلمه و حرفاش الکی اما همشه به خواسته هاش تن میدن و خودشونو میزنن به نفهمیدن. اما من از اینکه خودمو زدم به نفهمی خسته شدم.ده ساله.رابطمو کم کردم.کم میرم اونم کم میاد ولی تو همون ماهی دو بار زهرشو میریزه.میشه سیاست یادم بدین مثلا جواب این چند تا کارشو چطور بدم

۱.میاد تعریف میکنه میگه فلان غذارو دادن یا درست کردم ،انقدر بدمزه شده بود.میخواستم بیارم اینجا باهم بخوریم ،دیگه دیدم راه دوره حوصلم نگرفت بیارم ،ریختم سطل اشغال!

۲.تولد پسرم مامانمو دیده بود ،فرداش پیش شوهرم هی گفت، مامانت چیکار میکنه،گفتم نمیدونم،زیاد وقت نمیکنم برم.گفت: مامانت که میگه هر هفته اونجایی!!! واقعا من دوماه یه بار میرم.زنگ زدم مامانم قسم خورد همچین چیزی نگفته.حالا شوهرم حساس شده فکر کرده وقتایی که نیست بلند میشم بدون اجازه اون بچه رو میبرم خونمون.هی داره غر میزنه

دلم میخواد سر مادر شوهرم داد بزنم بگم بسه دیگه دو به هم زنی و دروغ گویی. به خدا دوسال پیش خودشو زد مریضی ،دوستاش ساعت یازده شب زنگ زدن به شوهرم ،اونم سرکار بود،بهم زنگ زد پاشو برو .رفتم دیدم هی داره غش میکنه. اورژانس منو کشید کنار گفت هیچیش نیست داره فیلم بازی میکنه.خدا به دادت برسه.فرداش شوهرم از سرکار اومد رفت اوردش خونمون.دو هفته خورد و خوابید.تا ۶ کلاس داشتم.شوهرم دو زنگ میزد غذا بخر زود برو خونه ،مامانم گشنه شه! از مظلوم بودن خسته شدم.یادم بدید چطوری باید بشونمش سرجاش

شما بهتره رو شوهرت کار کنی عزیزم اگه هواتو داشته باشه و دروغها رو باور نکنه مادره دیگه دروغ نمیگه

شوهرم به شدت لجبازه.کافیه بهش بگم مامانت راست نمیگه باور نکن،میشم دشمن خونیش و مادره عزیزش.حالا که با مامانش خوبم و خودم زدم به حماقت یه کم کمتر باور میکنه.اونم از سر لجبازی با من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یا خدا چه عجیب غریبه این زن!! نمیدونم چی بگم.ولی بنظر من هم اگه شوهرت آدم منطقی هست با آرامش باهاش ص ...

منطقی نیست.عین مادرشه.دروغگو.تا حالا چند بار همه مارو کشته که بتونه مرخصی بگیره. اخلاقشم که زیر صفره.کافیه بهش بگم ماست ترشه ،جدو ابادمو میکشه وسط که نه شیرینه ‌.تو چشم نداری ببینی

به شوهرت حرفی نزن اتفاقا جلوی شوهرت تعریف مامانشو بکن ولی جلوی مادرشوهرت یا صداشوضبط کن یا باهاش عین خودش رفتارکن ولی جلوی شوهرت خودتوادم خوبه نشون بده یه چندوقت بگذره شوهرت پیش خودش میگه زن من که همش ازمامان تعریف میکنه پس مامانم خیلی بدجنسه میدونی میفهمه.باادمای اینجوری عین خودشون رفتارکن

عزیزم مادرشوهرمنم دقیقاهمینجوریه،همه هم میدونن دروغ میگه حتی هزارباربچه هاش وحتی دامادش جلومارسواش کرده ومیگه چراانقددروغ میگی ولی بازم کارخودشومیکنه.

منم یازده ساله ازدواج کردم وبعدازاین همه سال یادگرفتم برام مهم نباشه وقتی همه میدونن دروغ میگه بذاربگه وکمترحرص بخورواصلابرات مهم نباشه.تاحالاهزاربارجلوخودم حرف تودهنم گزاشته پیش بقیه اصلاهم خجالت نمی‌کشه بنظرم این جورآدمابیمارن وبایددلمون بحالشون بسوزه

.
2740
به شوهرت حرفی نزن اتفاقا جلوی شوهرت تعریف مامانشو بکن ولی جلوی مادرشوهرت یا صداشوضبط کن یا باهاش عین ...

این خوبه.ولی چی بگم.میشه مثال بزنی برای اون دو تا شماره که مثلا چه جوابایی باید بهش میدادم 

عزیزم مادرشوهرمنم دقیقاهمینجوریه،همه هم میدونن دروغ میگه حتی هزارباربچه هاش وحتی دامادش جلومارسواش ک ...

آخه داره شر درست میکنه تو زندگیم.والا همین جوریشم شوهرم عین سگ بداخلاقه.این اتیششو تند تر میکنه با کاراش.روز پدر فهمید هیچی نمیخوام بدم شوهرم یه کادوی گرون خرید اورد واسش، بعد که رفتیه یه دعوایی راه افتاد تو خونمون .کلی پذیراییشو کردم تازه بعدش که رفت فهمیدم نیتش دعوا انداختن بوده من احمق