2752
2734
عنوان

دلم میخواد شوهرمو‌ خفه کنم

523 بازدید | 37 پست

من بدبخت با سرصدا خوابم میپره دیگه خوابم نمیبره

همین یک ساعت پیش بیدار بودم بهش غذا هم دادم اومدم بخوابم سر ده دقیقه پا شده خونه رو گذاشته رو سرش با صدای بیسکوییت خوردن🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

الان گرفته خوابیده من خوابم نمی‌بره 

توروخدا دلم برای اتاق خودم تنگ شده😭😭😭😭😭

باید ۹ صبح هم برم جایی هنوز نتونستم بخوابم چقدر من بدبختم اخه

در این جهان تسکینی نیست گوئندور، هرچه هست افسانه است!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آقایون همدلی ضعیفی دارن اینو قبول داشتهدیاشی شاید کمتر از دستشون عصبانی یشی... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
چرا اول صبح بهش غذا میذی؟ شب کاره؟

نه بابا خیلی شکموعه پاشدم غذا درست کردم که وسط خواب من گشنش نشه بیدار شه 

ک بیدار شد🥴

خواب راحت ندارم از دستش

نه بابا خیلی شکموعه پاشدم غذا درست کردم که وسط خواب من گشنش نشه بیدار شه  ک بیدار شد🥴 خواب ر ...

دروغ میگی😐😐😐ینی واقعا بخاطر غذابیدار میشه ؟وباید براش غذادرست کنی؟چه صبر و حوصله ای داری دختر خیلی سخته خدایی

نه بابا خیلی شکموعه پاشدم غذا درست کردم که وسط خواب من گشنش نشه بیدار شه  ک بیدار شد🥴 خواب ر ...

وااااا😂😂😂😂

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
الان یه عده که همیشه طلاق رو تجویز میکنن میان میگن اگه شرایطشو داری طلاق بگیر😀😀

من به طلاق راضی نمیشم الان فقط اعدام🥴🥴🤣🤣

دیشب تو خواب ی شیر دنبالم کرده بود بلند شدم دیدم صدای اقا تو خواب من تبدیل به صدای شیر شده بود 😒 خواب راحت ندارم 

دروغ میگی😐😐😐ینی واقعا بخاطر غذابیدار میشه ؟وباید براش غذادرست کنی؟چه صبر و حوصله ای داری دختر خیل ...

بخدا دلم برای خونه بابام تنگ شده 😭😭😭✋✋✋ 

2706