2733
2734
عنوان

تو فکر خودکشی هستم

486 بازدید | 46 پست

میخوام زندگیم تموم شه بهترین تصمیم برای خودم و دیگران همینه من یه آدم به شدت تنبل هستم که همه ی فرصت های زندگیمو به خاطر تنبلی نابود کردم قلب مادرم رو بارها به رنج آوردم بایک پدر مریض در خانه تمام مسئولیت های بیرون و خانه رو دوش مادرمه همیشه ازم گله میکنه که کمکش نمیکنم خیلی مادر من مهربونه خیلی زحمت مارو کشیده خیلی تو زندگی تنها و عذاب داره میکشه منم بدتر دارم ناراحتش میکنم من یک آدم عصبیم که همیشه با خواهرم دعوا میکنم و دلشو میشکونم  اون خیلی مهربون و مظلومه ولی من خیلی پست و بد ذاتم من خیلی آدم بدیم زنده بودنم نفس کشیدنم فقط باعث اذیت و ازار و دل شکستگیه دیگران میشه خودمم از زندگیم خسته ام از هیچ چیز لذت نمیبرم و همش غمگین و افسرده ام من خودم رو میشناسم تنبلیم رو نمیتونم کنار بزارم  اخلاق بدم رو عصبانیم رو نمیتونم ترک کنم چون ذاتا آدم پستیم ذات رو نمیشه تغییر داد نمیخوام بیش از این حال خودم و دیگران رو بدتر کنم دلم میخواد راحت شم راحت نمیتونم دیگه چجوری بدون درد سریع بمیرم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه این احساس هایی که داری همه آدما نسبت به خودشون دارن و کاملا طبیعی .

با خودت حرف بزن دنبال دلیل بگرد چه عصبی میشی ؟ چرا مامانتو اذیت می‌کنی 

گذشتم از گذشته ای که گذشت‍ـ :)

عزیزم شما مشکل خودکم بینی داری به جای اینکه بمیری زنده بمون مراقب خونوادت باش میبینی که بهت احتیاج دارن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اون دنیا چخبره؟ میگی این دنیا افسرده و تنبل و... هستی  آیا خودکشی کنی اون دنیا چیزای بهتری در ...

خیلی جالب بود این سوالتون حتی منم که قصد خودکشی ندارمم به فکر واداشت

🌸🌸 کاربر قدیمی 🌸🌸