2737
2734

طرز مصرفش چجوریه؟؟ مال من قرصی هس نوشته صبح و شب ولی نگفته صبح ناشتا باشه یا نه 

من22 سالمه نزدیک 10 موی سفید دارم یعنی خوب میشه 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 5 ماهه میخورم میگن باید 1 الی یک و نیم سال بخوریم 

تا الان ازش تاثیری دیدین 

چجوری میخورین من یه جا دیدم نوشته ناشتا بعضیا هم میگن با عسل 

شما کدومش رو استفاده می کنید

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
2728
تا الان ازش تاثیری دیدین  چجوری میخورین من یه جا دیدم نوشته ناشتا بعضیا هم میگن با عسل  ...

ناشتا نمیتونم شب میخورم یا با عسل مخلوط میکنم یا روغن زیتون و نصف قاشق چایخوری با آب قورت میدم ببینم تاثیر میذاره

ناشتا نمیتونم شب میخورم یا با عسل مخلوط میکنم یا روغن زیتون و نصف قاشق چایخوری با آب قورت میدم ببینم ...

ممنون 🌸