2733
2734
عنوان

حال خوب کنار هم بودن🥰

69 بازدید | 9 پست

سلام سلام به همگی این روزا هممون خیلی گرفتاری داریم خیلی غم داریم

ولی تجربه میگه خوشحالیه بقیه باعث خوشحالیه تو هم میشه اومدیم اینجا از کنار هم بودنمون با شریک زندگیمون بگیم و حال دل بقیه رو هم خوب کنیم شاید یه پیام ما باعث بشه یکی دیگه هم اونو ارسال کنه و حال دل اونم خوش بشه با خوشیه ما پس خوبی رو خنده رو ذوق و بیاید برای هم از ته دلمون ارزو کنیم امشب✨️♥️

من شریک زندگی م خداس😔😔

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من امروز صبح فکر میکردم دنیا به آخر رسیده شبش با یه خبر خوب همه رو شست برد یعنی میخوام بگم هیچ سختی ...

اتفاقا این تاپیک فقط حال خوبه و انرژی مثبت شاید همین چند تا جمله شما باعث شد امشب یکی دلش امیدار بشه با یه خدایا شکرت خدا دلشو با خواسته بندش شاد کنه🥰

بدون که تو خیلی خوشبختی چون اون هر لحظه که دلت صداش کنه کنارته و همیشه برای تو میمونه و از تو خسته ن ...

منظورمه اصلا خاستگار ندارم

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
منظورمه اصلا خاستگار ندارم

اینجور نا امید نباش فکر کن انقدر خدا دوستت داره که میخواد بگرده یکی رو شریک زندگیت قرار بده که لیاقت فرشته داشتن و داشته باشه اخه تو فرشته ای که خدا ادمیزادی رو برات انتخاب نکرده هنوز تو سرنوشتت😉😉

اینجور نا امید نباش فکر کن انقدر خدا دوستت داره که میخواد بگرده یکی رو شریک زندگیت قرار بده که لیاقت ...

۳۲سالمه