2733
2739

خداوکیلی چه چیزایی اینجا میشنوم؟ 🙄🙄

الان اومدم دیدم رفته رفته شاخام داره بلند و بلندتر میشه😂😂😂

چه اداو اصولایی مدشده تو سایت🙄🙄🙄🙄☹️

نمیدونستم اگه تواتاق خواب خودتو همسرت میز خوراکی و عکسای ... داشته باشی باید بیایی پز بدی وگرنه زودتر از اینا پزشو میدادم😏ماهم دوتا تی وی داریم ولی تواتق خواب نبردم حتی گوشی هم توتخت نمیبریم.اگه اینچیزا پز دادن داره بگید تورو خدا مام پزشو بدیم عقده نشه واسمون😂😂

قابل توجه اسی اون تاپیک ،تازه تواتاق خواب ما، پسر بزرگه خودمم توش نرفته چه برسه زندایی و خاله وفک و فامیل .تازه من سرویس حمام و روشویی جدا مخصوص خودمون تواتاق خواب دارم😜

.اگه این چیزا کلاس داره ماهم کلاس بذاریم😒والا به خدااااا

گذاشتی دیگه

فرق شما با اوشون چیه؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ما داریم اینجا حسرت میخورم 😑💔😂

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

حالا تو چرا ناراحت میشی

طرف حرف زده 

نگرشش اینه 

شما چرا فکر میکنی هر کی دو تا تی وی داره پز دادنه

میز خوراکی ایده جالبی بود 

که من امروز با دیدت تامیکش ،به فکر افتادم

قشنگ مشخصه اسی تاپیک پربازدید ۱۴ سالشه و زیاد رمان میخونه 

چیزای خیلی خیلی عادی رو اغراق میکنه 

شاخ دراوردم

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다