2737
2739

خواب دیدم ای وی اف کردم رفتم ازمایش دادم مثبت شده رفتم پیش دکترم سونوگرافی ۱۹ قلو حامله بودم دکتر گفت بقیه رو میکشم بیرون یدونه برات میذارم همه بچه هامو کشید بیرون همشون تو کیسه آب بودن زنده بودن همه بچه هامو گرفت

تعبیرش چیه بنظرتون

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دیشب خواب مرگ بچمو دیدم

هنوزم حالم جا نیومده

از بس تو خواب خودمو زدم شیون کردم زجه زدم

تو بیداری کل تن و بدنم درد میکنه

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
من دیشب خواب مرگ بچمو دیدم هنوزم حالم جا نیومده از بس تو خواب خودمو زدم شیون کردم زجه زدم تو بیدا ...

عمرش طولانی میشه عزیزم 

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
2738
عمرش طولانی میشه عزیزم 

شنیدم میگن

سرنوشتشم عوض میشه

اصا نگرانم کلا

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
متاسفانه باید بهت بگم من خابام تعبیر داره

عزیزم پس به نیت  نیک بگیرخوابتو واصلااااا نگو خوابم بده بگو خوبه تا تعبیر به خوب بشه 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم